Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika "Domu z płaskim dachem"


Recommended Posts

Małgosiu, przybiegłam do Cie, by osobiście podziekowac za ratunek :wink:

 

Dopiero co wróciłam z "wielkiej wyprz" :wink: , zasiadam do kompa - szybki look co słychowac? - i... gorąco mi sie zrobiło (poliki mi płoną jeszcze do teraz z emocji :evil: )

 

Bardzo Ci jestem wdzięczna , że odezwalas sie w mojej obronie.

Tyle osób czyta moje wypociny, ale mało kto sie ujawnia, niestety :( toteż tym bardziej dziekuję,że sie odezwałas. To przykre , ze takie typki włażą do dzienników, kompletnienie wiadomo po co? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Te graficzne są rewelka, uwielbiam połączenia czerni z bielą i takie jakby od niechcenia "rysunkowe wzory".

Tylko ja osobiście chyba nie odważyłabym się na płytki w sypialni :o Małżonek to by mi zaraz powiedział, że czułby się jak w sali szpitalnej :evil: :roll:

No chyba, że miałabym taką ogromniastą od razu z otwartym salonem kąpielowym i siłownią czy jakoś tak i najlepiej w Hiszpanii :roll: :wink:

Propozycja genialna dla domu w gorącej strefie klimatycznej.

Muszę sobie ściągnąć w wolnej chwili na PC jakiś program graficzny do projektowania wnętrz i chyba się wezmę za moje łazienki, aby zobaczyć co się da z tych płytek u mnie wykombinować i ile czego trzeba by zamawiać. 8)

Ja nie wiem co to się będzie działo jak przyjdzie do konkretnych zakupów? Jest taki ogromny wybór wszystkiego i świat otwarty dzięki internetowi, że można praktycznie każde wnętrzarskie marzenie spełnić (oczywiście na miarę własnej kieszeni hehe) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahahaha gość jest rozwalający normalnie :roll:

O! ... z Nefer to mnie zaskoczyłaś - jakoś mi umknęła jej sypialnia w dzienniku, ale w końcu ja taki nie rozgarnięty babsztyl jestem to i mogłam nie zauważyć, tych nefkowych płytek w sypialni :-?

...lecę przeglądać jej dziennik w poszukiwaniu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te plytki macalam osobiscie i sa ladniejsze w rzeczywistosci niz na zdjeciu. :wink: Nie sa szpitalne. To pewnie zalezy glownie od rozmiaru plytek. :roll:

 

Irma ma tez swietne plytki a'la krokodyla skora w przedpokoju - takie mozna by miec z powodzeniem w sypialni. :roll:

 

Tzn mnie się one ze szpitalem nic a nic nie kojażą ale znając moją druga połowę to zaraz uznał by to za totalne dziwactwo i tak by podsumował :roll:

 

Tzn. mnie się one ze szpitalem nic a nic nie kojarzą ale znając moją druga połowę to zaraz uznał by to za totalne dziwactwo i tak by podsumował :roll:

Na szczęście jeśli chodzi wystrój wnętrz ja mam główne zdanie, więc kto to wie może i u nas kiedyś takie zagoszczą niekoniecznie na ścianach łazienek?

 

 

Kurcze tak na marginesie miałam dziś popracować w domu a tu siedze na FM i bąki zbijam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy, jakie te plytki w sypialni. Nefer ma i fajnie to wyglada.

 

Do mnie tez pan pisal na priv... :lol: :lol: :lol:

 

 

Rany, Małgos, ten facet chyba sie strasznie nudzi :evil:

 

Edzia, na moją prośbę, usunęla wszystkie jego posty oraz te "dookoła" i poinformowała mnie,że przestrzegła gościa,iż jeżeli bedzie nadal sie czepiał mnie lub osób, które w moim dzienniku wziely udział w dyskusji z nim, to "dostnie bana" (chyba chodzi o blokadę na FM :roll: ).

 

MOze donies o tym Edzi, co? :-?

To szybciej "dostanie bana":evil: Cokolwiek to znaczy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładną masz ozdobę okapu, taka figurkę też bym sobie postawiła.. ;)

 

Hehe sure sama masz ładniejszą ozdobę tylko pewnie jeszcze nie odkryła jak wejść w różne dziwne miejsca w domu :lol:

Moja ozdoba to fajnie się prezentuje jak ktoś jest w domu i ją na tym przyłapie. (co graniczy z cudem praktycznie) Natomiast jak zostaje sama to widok okapu jest bardziej opłakany bo z reguły wszystko z niego strąca :evil:

Nie wspomnę o tym jakie imprezy odchodzą jak wybywamy :-? Najbardziej ulubiony to jest różowy kocyk z barbie wywleczony po całym salonie 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładną masz ozdobę okapu, taka figurkę też bym sobie postawiła.. ;)

 

Hehe sure sama masz ładniejszą ozdobę tylko pewnie jeszcze nie odkryła jak wejść w różne dziwne miejsca w domu :lol:

Moja ozdoba to fajnie się prezentuje jak ktoś jest w domu i ją na tym przyłapie. (co graniczy z cudem praktycznie) Natomiast jak zostaje sama to widok okapu jest bardziej opłakany bo z reguły wszystko z niego strąca :evil:

Nie wspomnę o tym jakie imprezy odchodzą jak wybywamy :-? Najbardziej ulubiony to jest różowy kocyk z barbie wywleczony po całym salonie 8) :lol:

no sorki, z różowym kocykiem to Teoś ma rację! Zupełnei mu do futerka nei pasuje! ;)

mój niekoniecznie jest większą ozdobą salonu, bo wyraz twarzy ma jak, nie przymierzając, pomocnik murarza :lol:

Ale fakt, z szarościami sie nieźle komponuje, tylko czasami ginie w tle.. :roll:

dziwne, w tym domu już nie rzuca się tak na kwiatki, może z wiekiem spoważniał, bo ma już pół roku? Za to bardzo trzeba uważać, gdy się schodzi po coś do piwnicy, bo za chwilę okazuje sie, ze nie ma kota. oczywiście - odnajduje się gdzieś w piwnicy, zamknięty! ;)

Na kominku za to wcale nie siada!! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...