Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika "Domu z płaskim dachem"


Recommended Posts

No weź i wytłumacz to mojemu kotu, że różowa barbie jest be :-? Podkładamy mu nieraz taki zielony kocyk z ikea w kształcie smoka ale jakoś ten mu nie odpowiada :roll:

Heh pół roku piszesz? Się rozkręci poczekaj :lol:

za tego murarza to ja bym się obraziła na jego miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wolałabym, zeby się nie rozkęcał.. :roll:

wyczytałam w ksiązkach, ze brytki z wiekiem poważnieją, na to liczę...jeszcze neidawno urządzał po mnie wspinaczki, gdy chciał gdzieś wyżej się dostać! Assir jakby wyczuwa i rozumie moje oczekiwania, bo własnie się skręca, tzn. zwija w kłębuszek i chyba będzie spał na kocyku (szarym).. ;)

 

(no popatrzcie, jakie grzeczne kociątko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję:)

Moim zdaniem płytki są rewelacyjne na ścianę. Co prawda widać na nich zachlapania np. od tłuszczu ale wystarczy tylko spryskać detergentem, przetrzeć papierowym ręcznikiem i wszystko znika bez śladu. Co do podłogi hmmm nie mam pojęcia czy te płytki by się jednak nie odkształcały np. od uderzeń upadających przedmiotów. Moim zdaniem trzeba by pytać producenta i sprawdzić na jego stronie czy przewidział takie zastosowanie dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich tu wchodzących ale w tym tygodniu będę musiała skasować mój dziennik i w związku z tym komentarze.

Właśnie świat mi się zawalił na głowę z wielkim impetem a człowiek, który był dla mnie wszystkim stwierdził, że znudziło i zmęczyło go takie życie i zaczyna wszystko na nowo tylko już nie ze mną. Nic już nie ma i nic nie ma sensu jest wyrwa jak lej po bombie. Do dziennika boję się na razie nawet wejsc bo to zbyt boli ..........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weszłam do komentsów, bo zwabiły mnie Twoje storczyki i juz miałam chwalic, a tu taki łupniak :-? .Strasznie mi przykro, ale musisz wiedzieć, ze nadejdą lepsze dni i znowu się uśmiechniesz i staniesz o własnych siłach. Tymczasem nie daj się pogrążyc wlasnym smętnym myślom, bo nie warto. Obróc to wszystko i uczyń szansą dla Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszłam, aby zobaczyć jak postępy, a tu takie smutne wieści :( :cry:

 

Tutli, nic sensownego nie przychodzi mi do głowy co mogłabym napisać, aby cię pocieszyć, ale proszę cię nie poddawaj się nie opuszczaj nas.

 

Wiem, że to bardzo boli i że życie ci się zawaliło, jednak postaraj się, nie rozkładać sytuacji na czynniki pierwsze, bo to nic nie da, a będzie jeszcze gorzej bolało. Wiem, że to łatwo powiedzieć, ale przyjdzie taki czas, że zaczniesz się uśmiechać i cieszyć życiem.

 

ściskam mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu, aż mnie zatchnęło jak przeczytałam Twój post.

Biedactwo,jestem z Toba myślami. Jest mi cholernie przykro.

Proszę Cię bardzo, tylko nie poddawaj się!

Nie rezygnuj z siebie! Zza chmur zawsze w koncu wygląda słońce, czasami trzeba na nie tylko troche dłuzej poczekac... Uściski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...