Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika "Domu z płaskim dachem"


Recommended Posts

Sorry, Gosia.... ostatnie siedem może osiem godzin, przeczytałem wszystko, obejrzałem Twoją www piękne (absolutnie masz wiele talentów, obrazy, kwiaty tylko to co widziałem i czytałem). Kilkakrotnie chciałem się wpisać na rożne tematy ale dotrwałem do końca z notatkami gotowymi na wpis a tu masz. Współczuję Ci, też byłem w takiej sytuacji, przepraszam Cię za jednego z nas....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gosiu, ciężko znaleźć odpowiednie słowa...Jest mi niezmiernie przykro, ale wierzę, że kiedyś zaświeci dla Ciebie słońce, staniesz na nogi i stawisz czoła wszystkim wyzwaniom.

Mam nadzieję, że jednak nie skasujesz swojego dziennika, bo jest źródłem wielu inspiracji. Oczywiście zrozumiem jak podejmiesz inną decyzję, bo wiem, ze to bardzo trudny czas dla Ciebie.

 

A skoro dziś są Twoje urodziny to sto lat i duuuużo szczęścia - wszystko jeszcze przed Tobą :D

 

http://lh5.ggpht.com/_5epUv1e8bgg/S1g_fjkKEgI/AAAAAAAAEi8/civwCLB91-k/s400/frezje.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu :) ,

trochę spóźnione, ale bardzo serdeczne urodzinowe życzenia siły i wiary w to, że dasz radę :D

Jako dobry omen, dla Ciebie specjalnie,

ta gałązka wypuszczająca nowe listki.

 

 

http://lh4.ggpht.com/_O7dQsYTRHXk/S2p9zlmnNDI/AAAAAAAADeE/lPSJxuU5hyE/4250881440_b1252c7490.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jesteście kochane.

Każde z tych życzeń od Was jest dla mnie ogromnie ważne.

(jestem urodzinowo-imieninowo lutowa, więc żadne nie są spóźnione bo imieniny przede mną):wink:

Malko Ten Phalaenopsis na pniu, zakwitnie po okresie spoczynku i oczywiście przy odpowiedniej pielęgnacji (to warunek aby zainicjowało się kwitnienie).

Przepraszam Was ogromnie, że tak mało pisze ale ja czytam wszystkie ciepłe słowa od Was i tylko na czytanie mogę się na razie zdobyć.

Napisze od siebie tylko, że wszystko niby jest na dobrej drodze, ale tej wielkiej niepewności w sercu, która zostaje po bolesnych słowach i wydarzeniach szybko nie da się wyciszyć. Jakoś to wszystko muszę sobie poukładać w jedną całość i żyć dalej.

pozdrawiam cieplutko

Małgosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imieninowo tez jestem lutowa, ale już obchodziłam - wszystkiego dobrego dla Ciebie!... :D

Piszesz, że wszystko jest na dobrej drodze i (cokolwiek by to znaczyło) brzmi to optymitycznie. Trzymam kciuki za układanie wszystkiego w calość. Zdarza się, że rozrzucone kawałki dadzą się poukładac lepiej niz za pierwszym razem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malko Ten Phalaenopsis na pniu, zakwitnie po okresie spoczynku i oczywiście przy odpowiedniej pielęgnacji (to warunek aby zainicjowało się kwitnienie).

 

to było takie przesłanie dla Ciebie

sama odpowiedziałaś-zakwitnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imieninowo tez jestem lutowa, ale już obchodziłam - wszystkiego dobrego dla Ciebie!... :D

Piszesz, że wszystko jest na dobrej drodze i (cokolwiek by to znaczyło) brzmi to optymitycznie. Trzymam kciuki za układanie wszystkiego w calość. Zdarza się, że rozrzucone kawałki dadzą się poukładac lepiej niz za pierwszym razem...

 

sure mam nadzieję, że się da... z resztą nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inaczej.

Strasznie zimny kubeł wody na głowę mi się wylał, ale co tam... czasem są może potrzebne takie wstrząsy - wtedy oczy się baaaardzo szeroko otwierają na pewne sprawy. Mnie osobiście to wyciągnęło chyba ze strasznego marazmu. Widzę wyraźnie teraz gdzie popełniłam błędy i mogę z tym jakoś walczyć - bo jest o co.

Fajniej było by tak żyć bez większych kryzysów i potknięć ale to chyba tylko utopia i byłoby chyba nudno.

bardzo mocno uświadomiłam sobie też na czym mi bardzo zależy w życiu i to chyba najważniejsze.

 

sure - lutowa solenizantko dla ciebie też wszystkiego najlepszego z głębi serca życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

A ja weszłam tylko na chwilkę (przeczytałam Twoje wypowiedzi z wątku chyba Samuela) żeby Ci powiedzieć, że jestem z Tobą i mam takie samo zdanie na temat związku - też walczyłabym o tę najważniejszą osobę, bo ja też z tych co dają drugą szansę. Mocno trzymam kciuki za Was.

 

I tak jeszcze na koniec - jako, że w tym miesiącu urodzinowo - imieninowa panna jesteś - życzenia kiedyś zasłyszane:

Miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr; zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze; pracy, która pomaga żyć; uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...