Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika "Domu z płaskim dachem"


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej Gwoździk

Ponieważ dopiero z wiosną wróciłam ponownie na FM wlazłam sobie do Ciebie Gwoździu aby nadrobić zaległości. Wchodzę i co widzę - NIE MA DZIENNIKA GWOŹDZIKA!

Tzn. jest jakiś stary ale za chiny nie mogę odnaleźć tego z bloga. Co też oni tutaj porobili. Ja się nie mogę połapać z tym nowym forum. Sama wchodzi na to, że mam jakieś dwa dzienniki i teraz nie wiem czy mam jeden skasować czy dalej ciągnąć te dwa:confused:

I bardzo proszę podpowiedz mi jak mam odnaleźć Twój blogodziennik???

Ale teraz tak na marginesie to jak wlazłam na ten stary półdziennik to mi się pierwsza otworzyła "Historia o żabach na patyku" i teraz cała moja rodzina siedzi i płacze ze śmiechu... Proszę Pana:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nt żabiej miłości ;). U nas w rzeczce (nigdy nie wiem jak u nazywać - bo nie wiem czy to odnoga Świdra, czy kanałek, czy co?) też pełno żab, żabek i żabuś :-). Na działce też ich pełno. A woda cała w skrzeku. I teraz pytanie - czy taka ich ilość jest jakoś szkodliwa? Sąsiad planuje dać do wody sumy, żeby zjadały żaby. Jak myślcie to dobry pomysł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nt żabiej miłości ;). U nas w rzeczce (nigdy nie wiem jak u nazywać - bo nie wiem czy to odnoga Świdra, czy kanałek, czy co?) też pełno żab, żabek i żabuś :-). Na działce też ich pełno. A woda cała w skrzeku. I teraz pytanie - czy taka ich ilość jest jakoś szkodliwa? Sąsiad planuje dać do wody sumy, żeby zjadały żaby. Jak myślcie to dobry pomysł?

 

Moim zdaniem żadna ilość żab nie jest szkodliwa (no chyba, że jakiś Francuz przeje się żabimi udkami). Żaby są pożyteczne bo zżerają komary i inne takie robactwo co mogłoby nas pogryźć. osobiście pomysł z sumami pożerającymi żaby jest okrutny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę...... poznałem imię Właścicielki tego wątku ...

 

PS. wiedziałem, że warto tu się wbijać ;)

:)

 

hehe - ja się nieraz podpisuje w postach imieniem bo tutli-putli to jakoś tak dziwnie brzmi. Jak zakładałam parę lat temu konto na muratorze to tylko taki nickname mi przyszedł do głowy na szybko :) Nie chciałam byc którąś tam z kolei Małgosią, Gochą czy innym Gośkiem z numerkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem żadna ilość żab nie jest szkodliwa (no chyba, że jakiś Francuz przeje się żabimi udkami). Żaby są pożyteczne bo zżerają komary i inne takie robactwo co mogłoby nas pogryźć. osobiście pomysł z sumami pożerającymi żaby jest okrutny :(

 

Ja to doskonale rozumiem, ale ja się ich panicznie boję!!! Nie wiem jak ja wytrzymałam tyle lat u rodziców gdzie są 2 stawy. Zdażało się, ze bałam się wyjsć z domu, bo na schodach siedziało żabsko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem żadna ilość żab nie jest szkodliwa (no chyba, że jakiś Francuz przeje się żabimi udkami). Żaby są pożyteczne bo zżerają komary i inne takie robactwo co mogłoby nas pogryźć. osobiście pomysł z sumami pożerającymi żaby jest okrutny :(

 

Moja mama i teściowa boją się żab bardzo i już zapowiedziały, że skoro są żaby to nie podchodzą do wody :-). Ciekawa jestem jak sąsiadka się zapatruje na te nasze żaby. Myślę, że stąd ten pomysł z sumami :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to doskonale rozumiem, ale ja się ich panicznie boję!!! Nie wiem jak ja wytrzymałam tyle lat u rodziców gdzie są 2 stawy. Zdażało się, ze bałam się wyjsć z domu, bo na schodach siedziało żabsko :D

No właśnie jak można bać się czegoś co nie ma zębów, pazurów, nie pluje jadem i generalnie jest nie szkodliwe a wręcz pożyteczne. Co najwyżej można czuć obrzydzenie bo taka żabka nie każdemu musi się podobać i nie każdy musi czuć potrzebę jej przytulenia czy pogłaskania...ale bać się?

 

specjalnie dla strachliwych zielony potwór w mojej dłoni :)

Obraz%20206.jpg

Edytowane przez tutli_putli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...