Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika "Domu z płaskim dachem"


Recommended Posts

To jest Rzekotka drzewna - bardzo śliczna, maleńka żabka, potrafiąca się wspinać i prowadząca nadrzewny tryb życia. Oczywiście całkowicie chroniona w Polsce. (w mojej dłoni tylko pozowała do zdjęcia) Jest najgłośniejszym polskim płazem a jej gruczoły skórne wytwarzają niewielką ilość specyficznej trucizny.

Obraz%20123.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To jest Rzekotka drzewna - bardzo śliczna, maleńka żabka, potrafiąca się wspinać i prowadząca nadrzewny tryb życia. Oczywiście całkowicie chroniona w Polsce. (w mojej dłoni tylko pozowała do zdjęcia) Jest najgłośniejszym polskim płazem a jej gruczoły skórne wytwarzają niewielką ilość specyficznej trucizny.

 

Ha! Czyli jednak :D :p

 

Nie mów, ze masz u siebie rzekotki... No to się normalnie chyba na wizytę wproszę, żeby zobaczyć małą, zieloną żabkę.

 

I kawał pięknej działki, i budujący się domek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Czyli jednak :D :p

 

Nie mów, ze masz u siebie rzekotki... No to się normalnie chyba na wizytę wproszę, żeby zobaczyć małą, zieloną żabkę.

 

I kawał pięknej działki, i budujący się domek :D

 

hehe Olga niestety muszę Cie zmartwić ale Rzekotki na mojej działce nie występują. Ta ze zdjęcia została sfotografowana jesienią w Borach Tucholskich niedaleko od miejscowości Mayadaski :cool: Było ich tam bardzo dużo i są prześliczne. Jeśli zamiast żabek mogą być na przykład inne cuda i dziwy natury np. w postaci gospodarzy, to zapraszam jak najbardziej do wpraszania :D Mila już była i nawet wróciła cała i zdrowa - jak widać po ostatnim wpisie poniżej :wiggle:Wiec chyba nie jest tak strasznie.

 

P.S żaby dowiedziały się ze ma przyjechać Mila i czym prędzej zakończyły gody, coby nie straszyć gości - są bardzo kulturalne:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he - a ja byłam tralala :wiggle:

ale żabki się pochowały - to pewnie przez pogodę...

 

Małgosiu - dzięki wielkie za spotkanie i oprowadzenie nas po włościach - pozdrowionka :D

 

Ależ nie ma za co - było nam bardzo miło gościć tak sympatycznych gości. Zapraszamy częściej :yes:

Po rozmowie z Tobą uspokoiłam się, że nie jest taka straszna ta moja budowa. Ostatnio zaczynałam mieć coraz więcej wątpliwości i pomału ogarniała mnie jakaś schiza budowlana. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to tak jak u mnie. Jak kilku potencjalnych wykonawców dało nam wyceny z księżyca ( :-) przykład argumentu dlaczego tak drogo: bo to duży dom i metr musi kosztować więcej niż w małym domu) to załamałam się i zaczęłam lamentować "nie budujemy się, nie stać nas, nie dostaniemy kredytu, itd". Mąż na to - "Alicja nie przesadzaj! Damy radę, po protu trzeba poszukać tańszego wykonawcy." Proste - ale jak potrzebne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddasze użytkowe w przyszłości. Po dłuższym przemyśleniu stwierdziliśmy jednak, że drzwi mogą w sumie na dzień dzisiejszy zostać - a w przyszłości jeśli będzie taka potrzeba się je po prostu zamuruje. Musimy na dzień dzisiejszy tylko zaplanować dziurę w stropie na te schody. Edytowane przez tutli_putli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddasze sie przyda jako czarna dziura do rzeczy roznie waznych.

Powiem Ci Maja, że to będzie wielka czarna dziura - głównodowodzący majster na naszej budowie stwierdził, że zmieści się tam jakieś 6 pokoi:)

Większa powierzchnia niż na dole :) małżonek w końcu chciał zmniejszyć nasz domek - no to mu się udało :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...