Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika "Domu z płaskim dachem"


Recommended Posts

o jeju... popłakałam się Ala ze śmiechu oczywiście ...ja tam wcale tymi ACTAmi nie strasze ale co to będzie jak nam przyjdzie wszystkie inspirki w strachu usuwać z naszych dzienników? Dziewczyny rano coś jutro wklejam bo teraz siedzę na moim zamulonym laptopie i za długo by to trwało.

Serce to mnie ciągnie do tych białych ze szprosami :p

 

MILA a w końcu to na jakim Wy etapie jesteście z budową bo się zgubiłam?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gosiu,

 

moze w sprawie zmiany tytulu udaj sie do Joliska albo Elfir? Dziewczyny sa administorkami, wiec na pweno moga wiecej niz my. Wydaje mi sie, ze zmienc tytul tez moga, bo widzialam jak Joliska dziala porzatkujac watki na "Wnetrzach"

 

A szprosy...jak Ci sie podobaja to je dawaj...okna biale tez...dom jes na lata a nie na jeden sezon z mody...nie przejmuj sie...

 

Ja tez bym Ci proponowala obejrzec watki Kasiorka jak idziesz w retro:

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?130292-w-stylu-retro

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?181624-W-stylu-retro-galeria

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czejśc Majeczko :)

Kasiorka dziennik znam doskonale, jestem jej fanką od początku jej dziennika :)

 

szprosy bierzemy cały czas pod uwagę, tylko problem w tym że mnie się podobają takie które są elementem konstrukcyjnym okna a nie te imitacje. Jako konstrukcje w oknach odpadają niestety bo powoduja mostki termiczne i przez to okna maja obniżone współczynniki.

Białe okna są w planach na 80 %

Pomyślę o tych administratorkach

Gosiu,

 

moze w sprawie zmiany tytulu udaj sie do Joliska albo Elfir? Dziewczyny sa administorkami, wiec na pweno moga wiecej niz my. Wydaje mi sie, ze zmienc tytul tez moga, bo widzialam jak Joliska dziala porzatkujac watki na "Wnetrzach"

 

A szprosy...jak Ci sie podobaja to je dawaj...okna biale tez...dom jes na lata a nie na jeden sezon z mody...nie przejmuj sie...

 

Ja tez bym Ci proponowala obejrzec watki Kasiorka jak idziesz w retro:

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?130292-w-stylu-retro

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?181624-W-stylu-retro-galeria

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam dziennik więc czas się przywitać :)

 

Przepiękne inspiracje i mam nadzieję że nie masz nic przeciwko temu że jedną podkradnę :)

 

Obiecuję zaglądać i nawet czasem wtrącić swoje dwa grosze...

 

Pszczółko witaj miło i się "wntrancaj" ile dusza zapragnie :)

Cieszę się, ze się inspirki podobają pożyczaj je sobie do woli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) już wzięte

 

A domek planujesz fajny. Lubię te klimaty i podobne planuje u siebie.

 

Co do okien to się nie zastanawiaj :) bierzcie białe. Ja wzięłam brązowe i teraz troszkę żałuje - dom miał być trochę w innym stylu. Nie mniej jednak dalej podobają mi się drewniane brązowe, zwłaszcza z zewnątrz budynku, ale białe lepiej pasują do tego typu wnętrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czejśc Majeczko :)

Kasiorka dziennik znam doskonale, jestem jej fanką od początku jej dziennika :)

 

szprosy bierzemy cały czas pod uwagę, tylko problem w tym że mnie się podobają takie które są elementem konstrukcyjnym okna a nie te imitacje. Jako konstrukcje w oknach odpadają niestety bo powoduja mostki termiczne i przez to okna maja obniżone współczynniki.

Białe okna są w planach na 80 %

Pomyślę o tych administratorkach

 

Gosiu, mostki mostkami....ale do mycia tragedia:rolleyes::rolleyes: mam takie w moim domu i kombinuje by je wymienic, jak juz z budowa na Kaszubach sie uporam, albo one szybciej mi tu wypadna;)....zrobie Ci zdjecie....

myjesz malutki kawalek po kawalku...w rozka zostaje brod, ktory trzeba wygrzebac...zadna duza myjka tego nie zgarniesz.....nie ma lettko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myjesz malutki kawalek po kawalku...w rozka zostaje brod, ktory trzeba wygrzebac...zadna duza myjka tego nie zgarniesz.....nie ma lettko;)

 

Tu niestety Maja ma rację. ja mam teraz takie drzwi. Nie lubię myc w nich szyb... Ale jakbyś miała szprosy wewnętrzne? albo są jakieś podobno zdejmowane do mycia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ... wewnętrzne to jakoś dziwnie mi wyglądaj i nienaturalnie. natomiast tez gdzieś czytałam o tych zdejmowanych. Przyznam szczerze że właąnie to mysie ich też mnie mocno dobija. dla tego jeszcze do końca nie wiem czy będą szprosy czy nie :)

Maja dawaj foty swoich okien :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja ale masz fajną palmę za oknem:cool:

No właśnie mycie szprosów to porażka, ale wygląd mają cudny :) praktyczne ..nie praktyczne a może to my za bardzo się przejmujemy drobiazgami ? W końcu w naszych domach mamy być szczęśliwi ( czasami może trochę niepraktycznie) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maya, strasznie fajny efekt. Już chciałam wam odradzać, ze trudne w utrzymaniu i klaustrofobiczne, ale te okna mnie zauroczyły. Szczęście, że u mnie by nie pasowały, bo kusi... ;)

i Maya ma rację, Gosiu, nie przejmuj się modą, tylko pomyśl, co tobie się będzie dłużej podobało, za kilka lat tez masz się dobrze czuć w swoim domku! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladalam dzisiaj jeszcze pliki na dysku i mam jeszcze maly bonus zdjecie z moim mlodszym. Robilismy zdjecie kolekcji Doctor Who i okno w duzym pokoju tez sie zalapalo. Szprosy w konstrukcji okna troche blizej:

 

DSC00219.jpg

 

Na pewno maja swoj urok...tutaj nazywa sie to Georgian bar - moze sobie wygugluj. Teraz tez moze jest i lepsze technologia ich robienia. Nasze maja juz z 30 lat, so tylko jednoszybowe, co tutaj az taka wielka tragedia to nie jest...i juz sie sypia, bo moj Pan Maz za bardzo o nie nie dba....ciesze sie, ze Wam sie podaja:)

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...