Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika "Domu z płaskim dachem"


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gosia, pamiętam tę historię z drzwiami;) Na zdjęciach wyglądają jednak świetnie.

 

 

A wanna, rzeczywiście trochę "ginie" w tej łazience :yes:

 

Co do wanny - jak jej nie sprzedam to się będę musiała pogodzić z jej wielkością;)

 

Drzwi do dzisiaj są bez klamki - właściciel firmy, od której je kupiłam na koniec jeszcze stwierdził, że w sumie to on mi ich nie musiał sprzedawać jak znalazłam te skazy i chciałam reklamować. Stwierdził dobitnie, że on to mi łaskę zrobił "mogłem pani powiedzieć: albo pani bierze w takim stanie jak są albo wcale". Szok!Gdybym wtedy wiedziała, że tak się to wszystko potoczy po prostu kazałabym oddać zadatek i faktycznie bym ich nie wzięła. Nie chce mi się nawet gadać o klamce, na którą czekałam, czekałam i czekałam. I na koniec nie usłyszałam jednego słowa przepraszam. Tylko Panowie monterzy wpadli jakiś tydzień temu bez mojej wiedzy i zgody na działkę (teść ich wpuścił bo nie wiedział, że ja się umówiłam że maja mnie telefonicznie poinformować w dniu kiedy się zjawią) Zażądali od teścia żeby im dopłacił brakująca stówę, którą miałam zapłacić po zamontowaniu właściwej klamki. Po czym jak teść powiedział żeby dzwonili do mnie bo on tu nie odpowiada za moje ustalenia, stwierdzili "Pan też może zadzwonić". I generalnie cała moja współpraca z tymi ludźmi tak wyglądała, jakby mi wielką łaskę ze wszystkim robili.:sick: Do tego na koniec na moje pytanie dlaczego nie raczyli zadzwonić, że przyjeżdżają stwierdzili iż to nie ich sprawa tylko, że mam sobie do szefa dzwonić i tak w kółko Macieju. Szef, na to że to też nie jego spawa tylko pracownika - pracownik, że t o sprawa tylko tej drugiej pani co zamówienie przyjmowała a on to nic nie wie, i winnych nie ma. Do tego całe towarzystwo mocno niegrzeczne i opryskliwe, jak bym się w lata 70 do PRL przeniosła. Finał był taki, że jak powiedziałam szanownym panom monterom po ich opryskliwościach i uszczypliwych uwagach, że takiego bałaganu i dziadostwa już dawno w żadnej firmie nie widziałam - usłyszałam że to ja mam cytuje "burdel" i od samego początku są ze mną problemy. Fakt wywiązałam się z umowy i zapłaciłam za drzwi w I gatunku i śmiałam się czepiać czarnych skaz i brakującego i zamówionego wzoru klamki - szczegół taki. Na komentarz o burdelu kazałam panom się pakować zostawić rozgrzebane drzwi tak jak są ze zdemontowaną klamką i zabierać się z mojego podwórka tam gdzie raki zimują. Klamkę jaką będę chciała kupię sobie sama :)

Sorki że tak wylałam to z siebie akurat teraz ale co spojrzę na te moje drzwi to mam przed oczami na świeżo to całe zdarzenie. :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się dzisiaj dowiedziałam że panowie nie podejmą się kłaść tynków bo za zimno :( Stwierdzili że trzeba czekać aż klej porządnie wyschnie i najlepiej będzie tynk dopiero na wiosnę. Stwierdzili, że jak chce teraz to na własną odpowiedzialność bo jak coś potem odpadnie to oni za to nie odpowiadają przy tych temperaturach :( A tak się napaliłam na te tynki :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prognozie pogody temperatury nawet w nocy z plusem, więc Panowie zdaje się chcą się migać od roboty.

Nie wiem Krzysztof jak u Ciebie, ale u mnie dzisiaj rano było -3 i nie mogłam doskrobać auta;) Na kasie im chyba też zalezy więc raczej się nie migają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o fajnie, że domek już się "ubiera" na zimę. będziecie w końcu robić tą elewację, czy tylko ocieplacie? chyba teraz ma być przez chwilę ciepło.

 

a płytki najładniejsze ciemne. tylko ciemna podłoga to ciągłe sprzątanie. mam teraz taką w łazience i bardzo widać kurz. jasna chyba praktyczniejsza. to dopiero dylematy. i jak tu spokojnie spać?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia, ladnie beda drzw wygladac z ta podloga:yes:

Kojarzy mi sie z Alicja w Krainie Czarow....:D:D

 

Maya...i oto chodzi Kochana :D dzięki :) Ostatnio stolarz, który ma nam robić drzwi wewnętrzne zapytał ile lat mieszkałam w Anglii? Śmiać mi się chce do dzisiaj z tego pytania bo akurat w Anglii to ja w życiu nie byłam ..ba nawet nad nią nie przelatywałam :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o fajnie, że domek już się "ubiera" na zimę. będziecie w końcu robić tą elewację, czy tylko ocieplacie? chyba teraz ma być przez chwilę ciepło.

 

a płytki najładniejsze ciemne. tylko ciemna podłoga to ciągłe sprzątanie. mam teraz taką w łazience i bardzo widać kurz. jasna chyba praktyczniejsza. to dopiero dylematy. i jak tu spokojnie spać?:)

Napisałam się i zeżarło i post ;/

Ocieplamy tylko - bez tynkowania ponieważ chcemy zacząć ogrzewać domek żeby się spokojnie wykańczać a jak wiadomo grzejemy pradem - więc nie możemy sobie pozwolić żeby nam ciepełko przez nieocieplone ściany uciekało. Co do płytek to teraz mam ciemne panele - (bardzo podobny kolor do tych ciemnych płytek) w prawie w całym mieszkaniu (poza łazienką kuchnią i holem. Wcale nie są brudzące i kurzu jakoś szczególnie nie widać - natomiast już mi się takie kolory opatrzyły i marzy mi się w stylowych wnętrzach jasna, dębowa klepka ułożona w jodełkę do tego białe wysokie listwy z frezem :) Na jasnej podłodze według mnie bardziej widać brud - ale co tam nie można mieć wszystkiego - jak jest ślicznie to musi to wymagać większego nakładu pracy i tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...