Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika "Domu z płaskim dachem"


Recommended Posts

tutli przygnało mnie do ciebie z wątku cegiełkowego :)

 

Na roladki zagłosowane x2; na zdjęciu - śliczna i fotoshopem oczu nie mydl ;)

 

baterie - ja mam zakupiona Omnires Art Deco do umywalki i bardzo mi się podoba - na żywo wajcha nie odstaje wyglądem ;) dokupujemy jeszcze zestaw prysznicowy z deszczownicą. Natomiast w górnej łazience mam z LM z tej serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dziennika budowy nie mam, bo u mnie to połowa bliźniaka -od developera, juz zbudowana ;) teraz się urzadzamy . a bateria na razie w kartonie to i podejrzec nie ma co... i zapewne w ciągu najbliższych 2-3 tyg zostanie w tym kartonie... Ta z LM zamontowana jest w wannie na gorze póki co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nita :( właśnie minął rok od jego śmierci :( Potracił go brutalnie kierowca jadący zbyt szybko koło naszej posesji.Teodor to był zwykły dachowiec (ale dla nas niezwykły) chociaż zgłaszały się do mnie osoby zajmujące się hodowlą rasowych kotów syberyjskich twierdząc, że to jest kot na wskroś z cechami rasy kotów syberyjskich. Przywieziony został przez nas w 2006 r osobiście jako 6 tygodniowy kociak z Teodozji na Krymie. Odkupiliśmy go za 5$ od Babuszki co zbierała na mleko dla swoich pupili i między nimi była bardzo brzydka kocica z 3 małymi koteczkami. Bardzo nam brakuje naszego Teodorka :( Edytowane przez tutli_putli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbitka i cholernie mi się podoba. Nie myślałem, że tak fajnie zgrasz to kolorystycznie.

 

Krzysztof a dziękuję w imieniu podbitki. :) Pierwotnie cały czas nam się marzyła biała ale ponieważ w ostatniej chwili zmieniliśmy decyzję odnośnie koloru elewacji postawiliśmy na ciemną. Wybór kolory był dla nas oczywisty ponieważ miała to być blaszana podbitka to została wykonana z tej samej blachy co wszystkie obróbki dekarskie na dachu. ostatecznie co do zgrania kolorów to chwila prawdy będzie jak już domek zostanie otynkowany :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutli_putli !

Chyba w Naomi, widziałem farbę która mnie zachwyciła. Taką brudno - białą. Tak naprawdę to była biała w mikro kropeczki czarne, lub granatowe, lub brązowe. Widać je było tylko z bardzo, bardzo bliska.

Pamiętam, że byłem nią zachwycony i kombinowałem gdzie mógłbym ją zastosować. Pamiętam też, że cena była akceptowalna.

Pomyślałem, że ta biało - granatowa mogłaby być ciekawym dopełnieniem na elewacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof twardo obstaję przy mojej gładkiej śmietance. :) Ale dzięki za podpowiedź. :) Kropki będę miała na granitach które idą jako parapety i płytki na wejście i może taras też, więc już by było ich chyba za dużo. No i będziemy dawać od razu tynk kolorowy - bez malowania farbami. Przynajmniej na dzień dzisiejszy są takie założenia. ;)

Moorela zawsze sobie możesz dorobić jakieś daszki wystające poza obrys murów:p

 

Nita nic to - my już jakoś to przeżyliśmy ..chociaż kociska nadal bardzo brakuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutli_putli, ja w sprawie porady o wynajem mieszkania :)

Swoje mieszkanie wynajmuję już od kilku lat. Czasami dla znajomych moich znajomych (nie miałam najmniejszych problemów), albo też dla studentów (tylko raz trafiłam na brudasów, cała reszta spokojna i kulturalna). Nigdy nie byłam u notariusza. Umowę ściągnęłam z internetu, przeczytałam i poprawiłam aby dopasować do moich wymagań oraz mieszkania. Najlepiej ściagnij kilka takich gtowych umów i skompiluj z nich jedną.

 

Dziś znalazłam artykuł o tym jak znaleźć dobrego najemcę:

http://otodom.pl/wiadomosci/rynek-nieruchomosci/czy-osoba-ogladajaca-twoje-mieszkanie-bedzie-dobrym-najemca-id2186.html?utm_source=newsletter_otodom&utm_medium=email&utm_content=artykul_czy-osoba-ogladajaca-twoje-mieszkanie-bedzie-dobrym-najemca&utm_campaign=kampania_22_11_2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drop właśnie siedziałam na galeriach i przeglądałam min. Twoją :) Z bateriami to już sama nie wiem ale moje myśli ciągle krążą o koło tej serii. Jak masz zdjęcia to chętnie zobaczę bo w galerii jakoś się nie natknęłam na nie. Na chwilę obecna skupiliśmy się na mniejszej czarnej łazience. Do białej właśnie dzisiaj przyjechała stara komoda z lustrem, ale czeka ją przeróbka więc chwilowo zdjęć nie będzie a komoda zamieszkała w garażu. Jodełkowe podłogi zbliżają się wielkimi krokami. Tymczasem na pierwszy ogień poszły jednak dwa mniejsze pomieszczenia, w których jodełki nie będzie a tylko taki misz-masz. Są tam za małe powierzchnie do ułożenia jodełki z tych płytek które kupiłam. Rozumiem ze montowaliście ją do ściany? moja ma być stojąca na podłodze - nogi przyłączeniowe do niej już mam nawet:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...