Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika "Domu z płaskim dachem"


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

tutli mówiłam, że masz ośmiornicę w domu, teraz ci zlazła na dół, jeszcze trochę i zacznie śledziki z lodówki wyjadać :)

a tak serio to dobrze, że dało się coś naprawić i przenieść rekuperator, lepiej teraz niż później, trzymam kciuki, żeby wszystko działało ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nita te lampy cudne sa ale maja tam taki wybor oswietlenia ze az dech zapiera :) Powiem Ci ze jesli chodzi o ceny to tez nie jest wcale najgorzej - ja latarnie widzialam w polskich sklepach gdzie ceny zaczynaly sie dopiero od ponad 1tys zl ;)A inne wzory lamp maja w naprawde w bardzo dobrych cenach. Przegladalam tam tez min. baterie lazienkowe i rewelacyjne wzory jak dla moich retro lazienek znalazlam. Tylko niestety nie ma zestawow, ktore bylyby jednakowe do wanny bidetu i umywalki :(

 

Odnosnie osmiornicy to powinno juz byc ok - chociaz wygladu to to nie ma, no ale jakos sie przyzwyczaje. Mam tylko nadzieje ze reku nie bedzie glosno chodzil :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witaj serdecznie Drop :) cieszę się, że się podobają bo ja nie mogę się już napatrzeć i doczekać końca( oczywiście prawdziwe drewno byłoby fajniejsze, ale nie można mieć wszystkiego) Oczywiście jeszcze wymagają zafugowania i wyczyszczenia.

Foty nie oddają ich prawdziwego wyglądu bo w rzeczywistości ta płytka wygląda bardzo realistycznie i każdy kto przychodzi to myśli, że to dechy są i musi sobie pomacać żeby uwierzyć (chociaż tyle) :D

Sklep wydaje mi się mieć rozsądne ceny. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam co oni tam piszą ale chyba podawana cena obejmuje też podatek i przesyłkę. W razie czego to Beauty od nich zamawiała swoje latarenki i od niej mam namiar na ten sklep więc jakby co można podpytać.

Edytowane przez tutli_putli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj tutli, pięknie się prezentuje kominek nawet nie dokończony. już widać jaki będzie efekt końcowy.

a podłogi są tak ładne, że nawet bałagan nie zaszkodzi ich urodzie. jaką szeroką fugę zrobiliście?

 

Jeszcze podłogi nie są zafugowane, ale kafle kładzione są mniej więcej na fugę 1mm.

Piszę mniej więcej bo pewnie nie wszystkie wyjdą idealne, ale takie dajemy krzyżyki. :)

Edytowane przez tutli_putli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...