Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KONKURSY, LICYTACJA ... GADŻETY :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 182
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Siur ze siur i gonna giv ju da tajm only niech zalece czyli es sun es i gonna bi der..Wilanowska posybl tez - jesli ju hav tu stop da kar bo lecisz na Piseczno an ju wanna hit da road bifor trafik bildz ap - jak ci wygodniej.

 

Tomku, jeden Grisham wyglada na nowke The Broker, zapakuje go w osobna , platikowa torbe - moze byc nawet kupiony na prezent - sprobuj licytowac od razu wiecej...... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depi, jak się nauczysz godoć to nikt Ci nie powie, że gorol jesteś. :wink: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściową mam ze Śląska (no i tę częśc rodziny Żony naturalnie), więc już cokolwiek się nauczyłem np.

 

A w antryju, na byfyju stoła sobie szklonka tyju.

 

[transkrypcja foneteczna - nie wiem, jakie są zasady pisowni śląskiej :) ]

 

Z nauką to oczywiście służę, choć czasu będzie niewiele. Z doświadczenia wiem jednak, że napoje wyskokowe błyskawicznie poprawiają zdolności językowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem jednak, że napoje wyskokowe błyskawicznie poprawiają zdolności językowe :)

 

u mnie akurat odwrotnie niestety :oops: .... gwarantuję że po 3-4 piwach nic już nie powiem ino zasnę dokładnie tam gdzie aktualnie stoję/siedzę (odpowiednie skreślić) :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem jednak, że napoje wyskokowe błyskawicznie poprawiają zdolności językowe :)

 

u mnie akurat odwrotnie niestety :oops: .... gwarantuję że po 3-4 piwach nic już nie powiem ino zasnę dokładnie tam gdzie aktualnie stoję/siedzę (odpowiednie skreślić) :oops: :lol:

 

ja po 4 to się zaczynam zwierzać :oops: :oops: , po 5 pier...od rzeczy, a po 6 już mi wszystko obojetne ... :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem jednak, że napoje wyskokowe błyskawicznie poprawiają zdolności językowe :)

 

u mnie akurat odwrotnie niestety :oops: .... gwarantuję że po 3-4 piwach nic już nie powiem ino zasnę dokładnie tam gdzie aktualnie stoję/siedzę (odpowiednie skreślić) :oops: :lol:

 

ja po 4 to się zaczynam zwierzać :oops: :oops: , po 5 pier...od rzeczy, a po 6 już mi wszystko obojetne ... :oops: :oops:

To ja przyczaje się w pobliżu jak będziesz kończyć szóste........ :lol:

Ja do 5 sztuk nic nie czuje............... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu wontka, to nie uwierzycie, ale dziś, jak se szedłem ulicom, nie, to z nagła zza węgła wyskoczył na mie siakiś lump, chyba praski, bynajmniej tak sie mie zdaje, no i wcisnął mie w renke torbe jakoś cienszkom po czym czem prędzej dał drapaka.

 

No i tak oto mam na oko z 13 kilo książek w lengłydżu do spylenia :)

 

Nota bene tenże sam lump zapodał taki oto pomysł, coby każdy przytachał jakąś knigę, lub dwie, co mu na półce nie konweniują np. kolorem grzbietu, formatem lub akurat tytuł mają odwrotnie nadrukowany, niż te pozostałe (nie znosze tego!!! :evil: ) no i żeby się zrobił taki mini-kiermasz.

 

Dochód oczywiście przekazany byłby na Rafałka.

 

No i co Wy powiedzie na takie dictum? He?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...