Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

czy ktoś może mi polecić kogoś naprawdę solidnego do wykonania kuchni klasycznej z Krakowa lub okolic?

Słyszałem, że sporo takich wykonawców jest z Kalwarii Zebrzydowskiej - ale kogo wybrać?

 

podbijam pytanie :)

 

a czy ktoś miał do czynienia z P. Marek Frosztęga ?

Robią mebelki kuchenne na zamówienie, a ich strona to:

http://www.meble-kuchenne.net/

????

Bylibyśmy wdzięczni za jakiekolwiek opinie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 642
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przyjmę ziemię z wykopów, bez gruzu, do zasypania dołu oraz do wyrównania terenu, chętnie z załadunkiem i transportem (możliwa partycypacja w kosztach transportu). Duże ilości. Miejscowość Będargowo k/Przecławia zachodniopomorskie.

Tel. 503895033

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zakończono ocieplenie, podbitkę i tynkowanie elewacji i uważam że zrobiono to bardzo przyzwoicie, jeśli ktoś szuka ekipy to na priv. mogę wysłać namiary, chłopaki są z północy Krakowa z tego co wiem to robią też inne rzeczy. Jeśli chodzi o elewacje to śmiało polecam. Zdjęcia u mnie w dzienniku budowy do oglądnięcia.

 

Ja też chętnie skorzystam z namiaru :) a może masz namiar na elektryka :cool:

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję osoby która wykonała by mi instalacje gazową w budynku z uprawnieniami.Możecie mi kogoś polecić?

 

Podbijam pytanie. Co prawda do instalacji w nowym domu mi daleko ale mam do poprawy 13m rur gazowych w starym mieszkaniu.

Chcę go wynająć od lutego. Dlatego chciałem stare rury zamienić na nowe (są w opłakanym stanie) i dodatkowo schować je w ścianie. Potrzebuję kogoś takiego do pospawania rur a nie do zlutowania (ktoś mi się oferował za 50 zł od metra za zimny spaw - juz nie wnikałem co to, wiem tylko, że mają być pospawane a nie polutowane --> patrz wymagania gazowni)

Chciałbym kogoś w miarę taniego bo Amarylis bezlitosnie pozbawia mnie gotówki.

 

BartekKrK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz jest moja porażką budowlaną tzn. przepłaciliśmy i ciągle go nie mamy. Najtaniej (o czym niestty dowiedziałam się za późno) oferowali się panowie z GAZ-MAX Myślenice. Myśmy niestety nie skorzystali z ich usług - bo za późno dostałam namiary. Robili u kolegi, który był bardzo z nich bardzo zadowolony. W googlach znajdziesz.

 

Jutro do nich bede dzwonił zobaczę co się dowiem.I tak nie mam innej alternatywy jak narazie. Dzięki za info.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...