Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

podbijam pytanie :)

 

a czy ktoś miał do czynienia z P. Marek Frosztęga ?

Robią mebelki kuchenne na zamówienie, a ich strona to:

http://www.meble-kuchenne.net/

????

Bylibyśmy wdzięczni za jakiekolwiek opinie :-]

 

Pan Marek Frosztęga robił mi meble i wszystko było OK, dopóki się nie okazało, że podczas montażu źle wycięli płytę (widoczną) osłaniającą ścianę przy blacie. Po moich telefonach tygodniami zwlekał z przyjazdem, potem przyjechał nie przygotowany na naprawę, brak sprzętu, silikonu, itd. zostawił mi płytę i twierdził, że przyjedzie kiedy indziej poprawić z pracownikiem, bo trzeba pół kuchni rozebrać, po czym przestał odbierać ode mnie telefony. To było prawie dwa lata temu!!! Płyta nadal czeka na montaż, a ja mam dziurę w ścianie. NIE POLECAM!!! Wszystko OK, dopóki nie ma reklamacji, której nie przyjmuje. I żałuję, że zapłaciłam całą kwotę przed naprawą błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 642
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość matompra
Witam.

Ogromne ilości ziemi na wyrównanie terenu, SPRZEDAM cena symboliczna . Brak transportu ,Częstochowa przy drodze Częstochowa-Opole

600 198 786

 

witam, poszukuję właśnie lekkiej, przepuszczalnej ziemi, Częstochowa, Lisiniec, dość dużo, na dobry początek z 30 ton, zobaczymy jak to wyjdzie. Nie mam transportu, lecz co do tego to można by gdzieś podzwonić i dopytać ile to będzie kosztowało no i załadunek. W mieście firmy z pewnością wezmą dużo, może lepiej "sąsiada " podpytać. Jakby co to mój tel. 508178818, mój mail: [email protected]

proszę ewentualnie o jakąś informacje co to za ziemia, skąd jest i jaka ta symboliczna kwota?

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzedni post przypomniał mi, że...

 

Przyjmę (lub odkupię za niewielką kwotę) ziemię na podwyższenie terenu w okolicach Raszyna/k.Warszawy. Potrzebuję DUŻO :) Z Częstochowy/Poznania trochę daleko, ale może jest ktoś blisko Warszawy?

 

Dzień dobry

Powie mi Pan\Pani jaka ziemia interesuję Panią \ Pana bo posiadam kilka rodzajów i mogli bysmy sie dogadac:) pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję wykonawcy stropu drewnianego z drewna klejonego na słupach i podciągach,dom murowany.

Ile może kosztować robocizna za 30m2? mam jedną ofertę, ale nie wiem, czy nie naciągana...dodatkowo ekipa nigdy wcześniej nie robiła takiego stropu:(

 

zakres prac to montaż słupów,podciągów,belek stropowych i na to płyta OSB.

z góry dziękuję za wszelkie informacje.

lokalizacja-okolice Nadarzyna, temat aktualny na już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam Szanownych Użytkowników,

po remoncie łazienki zostały mi pewne rzyczy, których chętnie pozbędę się za drobną kwotę. To m. in.:

Opaska maskująca wokół drzwi- D.R.E. Grafit ryfla, szer. 80cm.- 1 szt.

Dekor szklany Piumetta Nero 2,5cmx59,5cm- szt. 3

W razie zainteresowania proszę zostawić info na priv.

Adrian

Edytowane przez AdrianRumia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Pozostały po budowie:

* kołki do styropianu L=26cm 300szt = 90 zł (odbiór osobisty - Wrocław)

* koza szamotowa - 60 zł (odbiór osobisty - Wrocław)

 

* sprzedam też super lampki nocne (nowe) oval stack lamp po 150zł szt (ceny zakupu to w zależności od modelu od 150 do 350 funtów) - mam 2 szt (fotka) - odbiór osobisty lub paczka pocztowa z adnotacją uwaga szkło (26zł)

113400828_1.jpg

P2216522.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...