Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 642
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...

Witajcie,

 

mam do odsprzedania nietypowy zakup, po bardzo atrakcyjnej cenie. Mainowicie odsprzedam NOWE KOŁNIERZE DO OKIEN POŁACIOWYCH FAKRO EHN-P (wymiar 78x160). Kolor RAL 8019 (ciemny brąz)- 8szt.

 

Kołnierze EHN do okien o podwyższonej osi obrotu FDH przeznaczone są do wysokoprofilowanych pokryć dachowych, np. dachówka, blacha wysokoprofilowana. Może być stosowany do pokryć dachowych o wysokości profilu do 90 mm. Dostosowane są do okien o podwyższonej osi obrotu FDH.

 

Odbiór osobisty w Warszawie lub kurier po uprzednim ustaleniu kosztów dostawy. Preferowana sprzedaż całościowa. Dostępnych jest 8 szt.

Zainteresowanych zapraszam na priv. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam,

Jestem studentką 3roku architektury krajobrazu w Lublinie i zwracam się z ogromną prośbą do osób pomocnych, czy miałby ktoś możliwość i chęć użyczyć podkładu geodezyjnego (z instalacjami) działki z domkiem jednorodzinnym, zdjec terenu oraz elewacji budynku i rzuty pomieszczeń ogolnie mowiąć dokumentacji terenu ? Najlepiej skan bądż pliki .dwg . Jest to konieczne na zajęcia . Zdjęcia są niezbędne do inwentaryzacji terenu którą trzeba przedłożyć na zajęciach a na podkładach tworzymy wszelkie ogrodzenia, instalacje itp. W zamian za pomoc mogę wykonać projekt koncepcyjny ogrodu :) Oczywiście mogę przedłożyć odpowiednie dokumenty o tym iż jestem studentką i materały są mi potrzebne wyłącznie do nauki :)

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany proszę o prywatną wiadomość i z góry dziekuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...