Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pchełka nam rośnie :) - komentarze


KamaG

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Widzę że pierwsze wbicie łopaty macie za sobą,

Oh jak ja już bym tak chciała ..... ale cóż przyjdzie nam chyba czekać do przyszłego roku :(,

Pchełka fajnie sie prezentuje na wizualizcji, będę obserwowała wasze postepy i z pewnościa dopytywała się o ciekawe rozwiązania no i koszty :)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

widze, ze pomimo wyjscia wody przy zdjeciu humusu roboty ida dalej .... super :lol: troche zazdroszcze :wink: :lol: :lol: :lol: U nas tez pojawila sie woda i murarz nie chcial zaczynac wiec czekamy do czerwca az sonczy budowac inny dom :evil: Ale mam nadzieje, ze jak juz wejdzie to wszystko pojdzie raz dwa trzy ........

U nas teraz rodzinka 2+2 tylko psow nam bark :lol: :lol:

bede sledzic postepy Wasze

domek fajniutki

pozdrawiam cieplutko :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, Wasz domek stanie w Starachowicach, ale w jakich okolicach dokładnie ??

zadziwiła nas cena adaptacji projektu :o kto Wam to robił ??

a działeczka strasznie tanio Wam się trafiła - szczęściarze :lol:

trzymamy kciuki za postępy w pracy

 

nasza chałupka rośnie przy wyjeździe na Ostrowiec,

adaptacja to po znajomości :wink: była, płaciłam tylko instalatorom za podpisy i sprawdzenie moich dokonań

a z działką to fakt, a nasi sąsiedzi kupowali po ...15zł za m2, ale i tak wolę naszą bo u nich linia średniego napięcia jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo fajny projekcik, taki z "klimatem"

Tylko nie eksperymentujcie i nie zmieniajcie nic za częstymi namowami tzw. fachowców np. wys. ścianki kolankowej, kąt dachu, itp., bo przeważnie dom przestaje przypominać ten z folderu.

Zróbcie też koniecznie te okiennice, wyglądają super.

 

PS:

Odnośnie murowania to zawsze się brudzi , można było ewentualnie zebrać jak zaprawa była miękka, teraz może być trudniej, ale jak placki nie są duże to nie ma sensu ich ruszać.

 

Pozdrawiam i życzę wytrwałości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po weekendzie,

wreszcie nasz kibelek dach nowiuśki z lekka przechadzany dostał :lol:

i to tyle zmian :-?

weekend był leniwy, od dziś plany zasypać fundament,

arturromarr

te placki to nie takie małe, ale nasza Kierowniczka powiedziała żeby się nie przejmować, to "musze" jej wierzyć, nie spoko dała się wywieźć na działkę w piątkowy wieczór i cierpliwie przez godzinę mi tłumaczyła że wszystko spoks, więc trochę mnie uspokoiła

kurcze dopiero początek a ja już tyle nerwów straciłam, muszę się zdystansować :p

a co do zmian to tylko wewnątrz trochę ścianki poprzesuwam chyba, no i podnieśliśmy o jeden bloczek , mam nadzieję, że to domku nie zdefasonuje bo to tylko 25cm a ja mam mężczyzn wysokich, i obawiałam się o funkcjonalność pomieszczeń, odparłam za to ataki rodzinne żeby go wynieść do góry,

no i te okiennice to mi się marzą ogromnie, mam nadzieję, że uda się je zrobić

dzięki za słowa wsparcia i cieszę się że chałupka się podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek mi się podoba dlatego, że nudzą mnie już wszechobecne dachy kopertowe i piaskowe elewacje, jest prosty i zgrabny, a do tego ma drewniane wykończenia.

Jak widać po moim avatarku, jestem zwolennikiem łączenia drewna drewna w budownictwie. :)

Myślę, że te 25cm mu nie zaszkodzi, tylko więcej już nie kombinujcie.

Mężczyznami się nie przejmuj z wiekiem się kurczymy. :)

 

PS:

Zamiana kuchni z pokojem, którą zaproponowałaś nawet ma w tym układzie sens.

Ale będziecie mieli z tym ciężki wybór a muscie się zdecydować przed ułożeniem kanalizacji.

Zaletami ewidentnie są: skoncentrowanie instalacji na jednej ścianie, możliwość powiększenia salonu np podczas większych uroczystości rodzinnych.

Wadą jest to, że pokój robi się "przechodni" i lekko mały (może lepiej nie wydzielać garderoby, zawsze można zrobić szafę suwaną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, kurczę stoję w miejscu bo właśnie kopia kanalizę i dojazd do działki tylko wieczorami jak zasypią kolejne odcinki, a zresztą mordujemy się z oczyszczaniem ław przed malowaniem dysperbitem, bo mi się oszczędzić zachciało :evil: , było kurna murarzom zlecić

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...