Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pchełka nam rośnie :) - komentarze


KamaG

Recommended Posts

Amazonka ja też nie umiem, kilka krzewów zdechło :( , na szczęście to były stare z łapanki od sąsiadów, którzy mieli je wywalić, albo od rodziców,

za to kwiatki przyjmują się nawet takie co nie miały prawa się przyjąć :D ,

tfu tfu na psa urok, coby nie zapeszyć,

niestety nie bardzo mam gdzie sadzić bo cała działka rozgrzebana przez budowę, niestety dom jest w centralnej części, przyłącza potną mi przestrzeń przed domem, z tyłu stoją materiały, trąca dramatem

 

witaj w klubie u nas też nie moge nic sadzic bo bajzel wszedzie ale na przyszla jesien robimy juz sadek- bo my od wyjscia z tarasu do konca dzialki mamy 112 metrów :lol: :o :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja się chciałam tylko przywitać z krajanką z jednego... wojewodztwa i powiedzieć, że łada Wam Pchełka rośnie:) I potwierdzic ze liczne ofotografowanie jest oznaka radosci z tego ze jest! Wiem co mowie, bo ja sama mam chyba ze 100 zdjec samej dzialki, a tam nic ciekawego tylko pola i chaszcze:) Zatem mozesz byc spokojna;) Pozdrawiam cieplo i dziekuje za szybka odpowiedz:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, to Ci ja byłam:) Odwiedzam z tym wiekszym sentymentem bo dlugi i miły czas pomieszkiwałam w Starachowicach.

 

A odnośnie budowy - rozumiem Cie jeśli chodzi o pogode bo u mnie podobnie - czekamy z wylaniem ław i scian fundamentowych aż się ociepli - jak zobaczyłam dziś na prognozie -9 to mi sie juz wszystkiego odechcialo. A miala byc dluga zlota polska jesien???????

 

A swoją drogą - foto zrbojen rewelacja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się chciałam tylko przywitać z krajanką z jednego... wojewodztwa i powiedzieć, że łada Wam Pchełka rośnie:) I potwierdzic ze liczne ofotografowanie jest oznaka radosci z tego ze jest! Wiem co mowie, bo ja sama mam chyba ze 100 zdjec samej dzialki, a tam nic ciekawego tylko pola i chaszcze:) Zatem mozesz byc spokojna;) Pozdrawiam cieplo i dziekuje za szybka odpowiedz:)

 

Zgadzam się! Niestety nie mogę być codziennie na naszej budowie, więc jak tylko tam docieram, robię mnóstwo fotek gołych ścian i narazie dziwnie wyglądających otworów (dla niewtajemniczonych), potem wklejam je do Dziennika i...jestem zachwycona! :p

W końcu to nasz domek, nasz Dziennik i nasz zachwyt, prawda?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co dziewczyny, te Wasze dzieciaki są normalnie przeurocze. Muszę się przestać roztkliwiać bo już zaczynam za często o dzidziusku mysleć i mówić a ja mam w sumie takie poukładane w tej kwestii już. Chłopaki odchowane, samodzielne a ja wymyślam :o

 

dawaj dawaj ja dwójke to jeszcze bede miec ale to juz na swoim. :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pod zdechłym azorkiem, gdyby murarze nie "przespali" jednego dnia to miałabym zalany strop i teraz pięknie by mi "wysychał" i samoczynnie się podlewał a tak kicha, ale kto mógł przewidzieć, gdybym przeczuła to wlazłabym na nich i kazała w piątek i sobotę do skutku siedzieć, i zalać (byle nie się :wink: ) przed odjazdem

 

ale cóż, podobno jesień jaszcze wróci w przyszłym tygodniu, zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukryta w ciepłej mysiej norce czekam, aż jesień urlop skończy :wink:

a na poważnie to przegryzam się przez temat okien,

głowa mi już spuchła, producentów są setki :o okazuje się

wysłałam prośby o wyceny do oknaplus z Krakowa i do firmy Wójcik cośtam, linka mam w dzienniku, i czekam

osobiście zajrzałam do miejscowego przedstawiciela:

oknoplast z Krakowa - mam ofertę na 9320 awans lub 9700 za Platinum, +600montaż (okna ze szprosem zewnętrznym)

Vertex Tczew? - 9960 z montażem (bez szprosa, ale zadzwonią ile doliczają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...