Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt indywidualny - co myślicie? Komentarze do dz.mazo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dla mnie suuuper, ja jak zobaczyłem do Irmy tez zaczołem załowac swojego wyboru. Ale w sumie teraz jest ok i idziemy do przodu z koksem. Pomysł u Ciebie świetny, powodzenia w realizacji.

 

Pozdrawiam

Jeśli Twój awatar pokazuje Twój dom, to czego załujesz człowieku?????? :o Mnie się straaaaasznie podoba!! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się również baaardzo podoba. Fajne jest to pomieszcznie między domem a garażem. Można tam wiele rzeczy upchnąć :)

Taras jest OK. Ja mam zdecydowanie wyżej i musi tak być. Rzeczywiście, w salonie trochę dużo okien, ja też mam sporo. Jest fajnie, ale ścian do ustawiania mało :roll: Chyba, że nie planujesz za dużo mebli.

 

 

Nie wiem o którym murku mówisz na frontowej elewacji, ten przed drzwiami??

:roll: Czy ten obok drzwi??

 

 

To tyle, będę odwiedzać :wink:

 

Dziękuję! Tego pomieszczenia między domem a garażem nie będzie w tym miejscu - chcemy, żeby garaż był osobno (dom staje się taki długi, rozciągnięty), ale zgodnie z warunkami zabudowy musi być jakoś połączony, więc będzie tam ażurowy łącznik - drewniany trejaż. Pomieszczenie gospodarcze będzie wydzielone w garażu (może zmniejszymy go do jednostanowiskowego?

A miałam na myśli ten murek przed drzwiami frontowymi.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten dom jest piekny jak - dwubryłowy z brył prostych = cudo!

 

jakie ma wymiary?

ile m2 całkowicie (bez garazy)?

 

Dziękuję za miłe słowa i odwiedziny! Dom ma 148 m, ale to pewnie nie jest ostateczna powierzchnia. Zastanawiam się, czy salon z jadalnią ok. 38 m to ok? (tyle wyjdzie po powiększeniu WC, wiatrołapu itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mazo,

 

Inetresujaca koncepcja....tylko pytanie, a co z lazienkami? Tak troche po macoszemu sa potraktowane....jak na razie :wink:

 

Pozdrowienia,

 

Maja

 

Po macoszemu? możesz uściślić? Wiadomo - to tylko koncepcja, teraz trzeba pomyśleć o rzeczywistym miejscu na umywalkę itp. Właśnie myślę nad łazienkami, toaleta z pryszniicem troche się zwiększyła, ale nie na tyle, zeby zmieścić tam kwadratową kabinę, a taką chciałam (bez brodzika). A duża - jakoś nie mam wiedzy i talentu do projektowania łazienki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...