Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt indywidualny - co myślicie? Komentarze do dz.mazo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
GUMISIOWO - nie rysują się wcale, są matowe, w jednym miejscu, na brzegu zrobił się odprysk (chyba w coś walnęliśmy), poza tym ok, tyle, że siedzi się na nich trochę inaczej - są takie głębokie. Ale nie wierzę, że tego typu krzesła są super wygodne. I tak wybrałabym je znowu, bo bardzo mi się podobają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, bardzo dziękuję za życzenia! Ja niestety nie zdążyłam z życzeniami, całą naszą piątkę rozłożyła choroba... a chciałam podesłać Wam takie coś:

 

IMGP2738%2520v3.JPG?gl=PL

 

No i Mikołajek na deser:

 

IMGP2801.JPG?gl=PL

 

Oraz zimowy obrazek z najlepszymi życzeniami na Nowy Rok - aby był pełen szczęścia i radości!

 

IMGP2544.JPG?gl=PL

 

przez kilka dni było u nas bajkowo...

Noszzz... BAJKA w CAŁOŚCI!!!:cool::cool::cool::cool::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 weeks później...

mikiiada - przepraszam, że dopiero teraz, ale nie dostałam powiadomienia - chodzi Ci o lampę nad wejściem? mamy kupioną od kilku miesięcy, ale jeszcze nie wisi...

http://salonoswietleniowy.pl/Kinkiet_ecoMOODS_outdoor_1x16W_169139316-24368.html

 

Muszę zajrzeć do Ciebie, znajdę tam chłopaków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Cześc mazo,

Gratuluję pięknego domku - że też ja tutaj wcześniej nie trafiłam :( . Przyszłam tu za postem w którym "wyrażaliście niezadowolenie" z okien drewnianych, przeczytałam cały wątek ale nigdzie nie ma informacji z jakiego drewna są te okna. Własnie jestem na etapie wybierania okien i mam ochotę na drewniane, ale boję się że kłopoty z nimi mogą byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam na pytania:

- okna są sosnowe

- Rere - tak, belki są pod skosem, obudowa jest z osb, na to styropian, klej i tynk

 

A co u nas? Nie za fajnie, młodsza córka wróciła ze szpitala, z onkologii, czekamy na wyniki biopsji...

 

A wiosna? tak, przyszła, obyśmy mogli się nią spokojnie nacieszyć...

 

IMGP4614.JPG

 

IMGP4670.JPG

 

IMGP4679.JPG

 

IMGP4599.JPG

 

IMGP4609.JPG

 

IMGP4611.JPG

 

IMGP4612.JPG

 

IMGP4616.JPG

 

IMGP4672.JPG

 

IMGP4674.JPG

 

IMGP4675.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...