Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt indywidualny - co myślicie? Komentarze do dz.mazo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dojechali bez problemu, potem była reklamacja - ułamała się śruba przy pochwycie - trochę trwało zanim przyjechali, chcieli połączyć wyjazd do nas z jakimś innym. uważajcie przy pomiarze - my mamy drzwi trochę niżej niż okna - bo tak robią, nie na styk, tak, jak jest zrobiony otwór.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minko - nie odpowiedziałam jak przedszkole - całkiem nieźle, jeżdżą autobusem szkolnym, więc ostatnio przedszkola nie widzę. Wadą jest to, że krótkie - o 13 są już w domu.

 

Prawdziwe przedszkole na wsi :) Szkoda, ze tak krótko, moja młoda tez się kaze wczesnie ze szkoły odbierac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mazo,

 

od czasu do czasu zaglądam tutaj i do Ciebie, bo bardzo podobają mi się Twoje wnętrza:)

I mam takie pytanko, czy dobrze widziałam na zdjęciach,że masz ogrzewanie podłogowe...? I jak teraz oglądam finalne zdjęcia to widzę,że masz drewnianą podłogę. Czy możesz napisać jaką i jak to połączenie się sprawdza...? Będę ogromnie wdzięczna, bo szukam opinii na ten temat.

Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie trudno mi odpowiedzieć, czy się sprawdza pod innymi względami, bo nie miałam wcześniej styczności z ogrzewaniem podłogowym. Ograniczeniem jest temperatura 26 stopni przy podłodze, ale nie wiem, czy wyższa jest potrzebna. To, co mi w podłogówce przeszkadza to długi czas nagrzewania do danej temperatury, ale o tym każdy wie. Często dogrzewamy kozą, ale nasza ocena tego, czy jest dostatecznie ciepło z samą podłogówką nie jest obiektywna, bo jesteśmy zmarzluchami. prawdziwe ciepło od podłogi odczuwam w małym wc, chyba tam rurki są najgęściej położone, czemu już w dużej łazience tak nie jest - nie wiem. No ale miało być o drewnie - dzisiaj nie podjęłabym innej decyzji - z wielką przyjemnością patrzę na nasze drewniane podłogi, koniecznie olejowane - taka podłoga wygląda tak surowo i rzeczywiście dotknięcie jej gołą stopą trudno porównać z lakierowaną powierzchnią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...