Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt indywidualny - co myślicie? Komentarze do dz.mazo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MAZO pięknie się witam i na dzień dobry gratuluję i pięknego domu i PRZEDE WSZYSTKIM nowego lokatora :) Jak się rozglądam naokoło to forum powinno się przemianować na MuratorBabyBoom :) aż strach zaczynać budowę :)

Dom piękny w pięknym otoczeniu, baardzo w moim stylu, będę zaglądać (schody przyprawiły mnie o zawrót głowy i palpitacje, to się nazywa sztuka użytkowa)

pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mazo

Od dłuuszego czasu Cię podglądam ;) Widziałam twój domek na "żywo", GRATULUJĘ, bardzo szybko Wam to poszło.

My również robimy projekt indywidualny,jesteśmy na etapie rozmieszczania okien.Łączy nas to,że mamy tych samych architektów :yes:

Może podrzucisz na co mamy zwrócić uwagę,gdzie robią błędy,itd. ?

Z góry dziekuję, będę Cię odwiedzać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni_to - chyba nie dobrnęłaś do historii z oknami :) Mieliśmy z nimi wielkie kłopoty - wypaczyły się, są drewniane, firmy nie polecam.

 

anawii - dziękuję, ale wcale tak szybko to nie poszło, plan był inny. Z architektów generalnie jesteśmy zadowoleni, kiedyś denerwowały mnie okna, które wydawały się za niskie. W pewnym momencie kontakt był kiepski, ale to już na etapie budowy, niby nie byli już do niego zobowiązani. Może chciałabyś porozmawiać, zobaczyć dom od środka?

A - wiem, że inna dziewczyna z forum miała problemy z architektami w kwestii rozmieszczenia rur od WM, pomieszczenia wyszły niskie czy coś, ale teraz pewnie nabrali doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...