Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt indywidualny - co myślicie? Komentarze do dz.mazo


Recommended Posts

A ja nie lubię skóry, więc nawet o niej nie myślałam, jakoś ten materiał nie zawodzi jeśli chodzi o brudzenie.

Moniu - dziękuję, czuję się w miarę dobrze, czas wiecznej senności chyba już mija:)

 

Aricio - rzeczywiście nie ma miejsca na panele po bokach, te okna są za duże. W czasie ferii oddamy dzieci babci i wybierzemy się do jakiegoś salonu z żaluzjami i roletami, może coś wymyślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A dzieciaki po kanapie nie skakały?

Bo ostatnio czytałam np tym, że pod żadnym pozorem nie powinno się*dzieciom pozwalać*na skakanie po sprężynowych materacach (właśnie sprężyna może strzelić)

Albo ten ... wujek ;)

 

Oj, senność to jest ciążowa udręka :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaki skakały, ale akurat nie po tej kanapie:) A wujek - raczej nie skakał, siedział spokojnie, ale może kiedy byłam w kuchni...

To se wujek poskakał po kryjomu;) :lol2:

 

 

Ależ wspaniale pasuje do Twojego wnętrza to lampiszcze!!!:lol: :lol2: Cudownie komponuje się ze stolikami!:cool::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się bałam, że nie podoba Ci się, Aricio:)

 

A ja jestem od rana wkurzona... znowu to samo - jestem wściekła na okna, w nich głupie nawiewniki, na dodatek myślę, że okna są źle zaizolowane, w nocy chodziłam do pokoju najmłodszej, według mnie ciagnie od okna, parapet jest zimny, w salonie wieje z przesuwki, w kuchni z kratki, pieca nie możemy ustawić, żeby grzał do zadanej temperatury. Mężowi nieźle się co rano obrywa... Przecież my już tak zostaniemy z nieszczelnymi, zimnymi oknami i pieprzoną wentylacją grawitacyjną...

Musiałam się pożalić, bo wkurza mnie to strasznie, może trzeba było budować dłużej, ale lepiej wszystko przemyśleć i dopilnować. I nikt mnie nie słuchał, chociaż wiele razy mówiłam o WM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazo, nie płacz:) Wiele osób i na WM narzeka;), choć ja nie:no:. Okna da się uszczelnić lub naprawić... ja miałam wymieniane całe skrzydło:). Bardzo często też się zdarza, że montażyści oszczędzają na piance przy mocowaniu okien, wtedy wystarczy sprawdzić gdzie podwiewa, trochę podkuć, wpuścić piankę i po kłopocie;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasuszyłabym i to :)

 

A fachmani - właśnie się okazało, że mieliśmy wyłączonych kilka obwodów w instalacji grzewczej... Wszyscy mają gdzieś swoją robotę, przyjechał instalator, ustawił coś, stwierdził, że za 2 tygodnie się okaże, jak to działa... I co? wołać go co chwila, niech kasuje za każdą wizytę, fachowiec od siedmiu boleści. Ustawienia na programatorze też okazały się złe - i komu tu zaufać... Mąż ustawia co chwilę coś nowego, czekamy, aż dogrzeje do zadanej temperatury, na razie zimno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo zmian w ustawieniach pieca w domu o 7.00 18,5 stopnia. Podwyższona temperatura i nic. Zastanawiamy się, czy to nie wynika z ograniczenia związanego z podłogówką, może piec po prostu nie daje rady, kiedy może ogrzać podłogę tylko do 26 stopni? Mąż zaczął też myśleć o WM... super - to raczej marzenia...trzeba było myślec wcześniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...