Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt indywidualny - co myślicie? Komentarze do dz.mazo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki za link Pestko, poczytam.

Aricio - to faktycznie niebezpieczne, trzeba uważać też na drogę, czy nikt akurat nie przechodzi (chociaż mój Robin już nie trafia poza tarczę :)); dzieci mają zakaz opuszczania tarasu, kiedy tatuś strzela, dzisiaj pierwszy raz mu kibicowały, były zachwycone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :)

U nas też kilka razy odbywały się strzelania z łuków, tyle że historycznych – XIV-XV wiek.

Dziecko i narzeczony mają taką historyczną pasję. Bywało, że urządzali spotkania na kilkanaście osób poprzebieranych w stroje z epoki, a w ogrodzie stały namioty, dokładne kopie historycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, nie zdążyłam napisać. Dziwne... albo oni się pomylili, albo ja pomyliłam donicę w sklepie, nie było mniejszych, więc ta musiałaby tyle kosztować... nie była mała - około 50cm/50. Bardzo mi się podobała, z takimi betonowymi nierównościami w fakturze i kolorze.

 

Przed chwilą był u nas facet od żaluzji i rolet wewnętrznych - porażka, rolety materiałowe mogą być jedynie na takich białych plastikowych uchwytach, a żaluzje nie mogą być malowane jak okna, akurat w tej firmie... To szukanie tyle trwa, nie mam na to siły, a w salonie coś by się przydało, bo w te ostatnie upały zrobiło się ciepło, w zeszłym roku tak nie było... chyba że mi w ciąży jest cieplej... Ech, odechciało mi się tych rolet i żaluzji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, czy to prawdziwy beton, czy konglomerat betonowyglądający? bo betonowa swoją wagą zdyskwalifikowała by się do przewózki na mój tarasik ;)

 

ej!!! weź się nie łam z powodu żaluzji !!! pomailuj z innymi firmami. na pewno coś znajdziesz. uszy do góry.

p.s. ciąża generalnie niezbyt sprzyja posunięciom remontowo-wykończeniowym :D ale nie forum mnóstwo dziewczyn ma podobne "uniedogodnienia" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyglądało betonopodobnie, nie sprawdzałam, czy ciężkie, wydaje mi się, że mogło być nawet lekkie. A - mój mąż mówi, że była też mniejsza donica, ale to chyba nie jest możliwe, żeby trochę mniejsza kosztowała 60zł, a większa od razu 2 stówy.

A żaluzje - no tak - zaczęłam szukać dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazo - rozważam drzwi zewn z antabą i elektrozaczepem. Salik mi donosi, że Ty miałaś jakieś problemy ze swoimi, ale w Twoich wątkach znalazłam tylko kilka skąpych wpisów, że nie jesteś zadowolona z pochwytu, bo jest niewygodny. Czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Musiałaś montować samodomykacz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem z drzwiami to zamek rolkowy - po jakimś czasie trzeba było bardzo mocno trzaskać, żeby się zamknęły, poza tym to po prostu niewygodne - można tylko domknąć, ale to słabe domknięcie, dzieciaki często czegoś chcą z domu, trzeba im otworzyć. Nie polecam! klamka to klamka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my zrobiliśmy tak:

http://images45.fotosik.pl/1149/13547ddee1a03762.jpg

i mamy zamek rolkowy więc jak się zatrzasna to się nic złego nie dzieje, ale niestety one się samoczynnie otwierają lub nie otwierają wcale! Od środka mamy normalna klamkę. a teraz będziemy wstawiać gałkę przy pochwycie i zmieniać zamek rolkowy na zwykły. Mam nadzieję że problemy się skończą! Wykańczają mnie to drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...