Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt indywidualny - co myślicie? Komentarze do dz.mazo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co prawda 3x nie znalazłem ale to także pasuje CX 55 x 37 cm 55AC2:) Nie odbiega to dużo odcieniem od np. wanny z Koła?

 

Nie wiem, bo nie mam wanny z Koła :) Nie porównywałam umywalki ani z wanną, ani z niczym innym, wszystko stoi daleko od siebie, więc dla mnie nie ma to znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazo-obilo mi sie ,ze ponownie mamusia zostaniesz i to w lipcu!!!GRATULUJE!!!!Ja tez z lipca-wiec pewnie fajny czlowieczek bedzie:lol2:

 

Caly czas podgladam i zawsze wyczekuje czegos nowego,niezmienie zachwycam sie domem i Twoja elewacja.

 

Malkul-piekne masz te drzwi!!!!Mam nadzieje ze zaszczycisz mnie zdjeciami po ukonczeniu budowy!!!A co ze schodami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GUMISIOWA - dziękuję za gratulacje, tak, zostanę mamą po raz trzeci, mamy już dwie dziewczynki, tym razem to chłopczyk.

Na razie zbyt wiele nie pojawi się nowego, w sumie zostały już tylko duże zdjęcia na ściany, coś na ścianę do sypialni (a - pojawi się łóżeczko i komoda, które muszę przemalować), za jakiś rok - pokoik Michasia. No i cały czas otwarta zostaje sprawa żaluzji... Więcej na zewnątrz - obudowa tarasu, ogrodzenie, tylko czemu to tak wolno idzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu upał, nie to co rok temu, wtedy było przyjemnie... dlaczego? przycięte drzewa... nie dosyć, że mi się nie podobają, to jeszcze stracilismy cenny cień... Intensywnie myślimy o zasłanianiu okien, teraz na tapecie refleksole - ktoś też zgłębiał temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaluzja 2800 na 2350 cm - 1600 zł + 150 zł montaż, cena netto. To w jednej firmie, w poniedziałek przyjedzie inny koleś, oni mają Selt, ten pierwszy to nie wiem. Będziemy chyba zakładać je w salonie i kuchni, w reszcie domu - żaluzje aluminiowe wewnętrzne-ich minusem jest to, że dają mniejszą osłonę przed słońcem i że podniesione do góry będą zasłaniać kawał okna ( i tak niewysokiego)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazo, policz, ile łącznie wydacie na żaluzje. Być może mimo wszystko porównywalnie wyjdzie klimatyzacja, a macie wtedy chłód gwarantowany. Ja sobie moją bardzo chwalę, drzew nie mamy, w środku chłodno będzie zawsze (aczkolwiek jeszcze właściwie nie używamy, jednak dom dobrze zaizolowany i temperaturę trzyma).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...