Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt indywidualny - co myślicie? Komentarze do dz.mazo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To zdjęcie na pcv o grubości kilku milimetrów, bez ramki, też można je przecierać szmatką, chociaż nie widzę potrzeby, chyba że muchy upstrzą. Nie, nie jest fioletowe, czarno-białe. Cieszę się, że Wam się podoba, trochę się bałam, jak wyjdzie, bo to mojego autorstwa, pamiątka z naszego poprzedniego miejsca zamieszkania, droga nad nasze ulubione jezioro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie sąsiadko. Dawno do Ciebie nie zaglądałam i co? ...Synek się pojawił i piękny ogród powstał. Mój ogródteż już na ukończeniu i też kilka tygodni temu synka urodziłam:) Zapraszam ponownie na kawkę.

ps.

Zapraszam na "Ogrodowisko" w kwestii ogrodu, a zakup traw polecam w Buku. Ogromny wybór. http://www.trawki.pl

Edytowane przez kwiatholandii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazo, a mogłabyś pokazać na zdjęciu fragment ściany z tymi zabrudzeniami? My za Twoim przykładem daliśmy tynk mineralny i białą farbę silikonową z Caparola. Dach też mamy bez okapów. Myślisz, że żwirek wokół domu załatwi sprawę? Będę musiała tego przypilnować...

 

Witajcie. Z mojego doświadczenia wynika, że żwirek załatwi sprawę tylko wtedy, gdy pod nim będzie bardzo dobrze odizolowana ziemia geowłókniną. W innym wypadku będą szły zabrudzeniacoraz wyżej w żółtych odcieniech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiecieholandii - fajnie, że się odezwałaś, Twój numer został w starym telefonie, mogłabym prosić o przesłanie go jeszcze raz? Może umówiłybysmy się na spacer w tym tygodniu przed weekendem? od jesieni do wiosny u nas cały czas ktoś był chory i tak jakoś nie składało się, żeby się spotkać.

Gratuluję narodzin synka! myślałam, że to już dawno, a Ty tak samo jak ja, wydawało mi się, że pisałaś, że jesteś w ciąży zanim ja byłam :)

A trawy kupowaliśmy właśnie w Buku. Dziękuję za rady, nie mamy nigdzie pod grysem agrowłókniny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwiatholandii witam cie na FM, znam cie z ogrodiwiska bo jak mam chwike to zaglądam do twojego wątku :lol2:

 

Malkul,rere79 dziękuję i zapraszam częściej :)

 

mazo,zaraz wysyłam numer:) Miło będzie się spotkać, bo samotna jestem tutaj. Wszyscy całymi dniami pracują i żywego ducha nie widać przez okno na naszej wiosce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Maniu - dziewczynki opiekuńcze, młodsza chwilami trochę zazdrosna, ale ogólnie - obie zakochane w braciszku, młodsza śmiesznie z nim rozmawia, nazywa go co chwila inaczej - ostatnio "Michalcydło" (jeszcze sepleni:)). Starsza cały czas to samo: "nigdy nie widziałam tak ślicznego maluszka", "nie wiedziałam, że mój braciszek będzie taki słodziutki", "tak się cieszę, że mamy takiego maluszka" i tym podobne wyznania miłości. Podają pieluszki, chusteczki itp., przeszkadzają, kiedy chcę uśpić małego. A Michaś trochę się popsuł :), już tak nie zasypia przy każdym karmieniu, zaczęło się noszenie, bujanie... nie znałam tego z dziewczynkami i trochę się obawiam, jak to będzie dalej...

 

Z tematów bardziej budowlanych - pan Marcin zaczął montować szyby na daszku nad tarasem, w końcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazywałam jeszcze drzewka w pokoju Tosi:

IMGP0838.JPG

 

wyszło fajnie tylko kupiliśmy płytę bez mierzenia wysokości w pokoju i drzewko mogło być wyższe, na czubku będzie jeszcze domek dla ptaszków, ale nie wiem, czy to poprawi proporcje:

IMGP0840.JPG

Można było dokleić jakiś pień, ładnie połączyć, ale kiedy to robiliśmy (zaraz po przyjeździe z Michasiem do domu) chciałam szybko widzieć efekt i zakończyć robotę przed prowrotem dziewczynek do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...