Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt indywidualny - co myślicie? Komentarze do dz.mazo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak, niewinny:) A jak szybko ucieka na drogę... najczęściej z różowym wózeczkiem przed sobą :) I potem zabrać go z powrotem to zadanie dla prawdziwego twardziela:) Pięknie też w sekundę wchodzi na stół, parapet...

 

A płot fajny, obawiam się tylko, że w realu wyszedłby mniej spektakularny, no i jeszcze coś - wymyśliliśmy, żeby nie robić za wysokich murków, że nad nimi będzie taka dostawka na górze - takie kilka poziomych elementów, nie wiem, jak to teraz będzie wyglądało w wersji pionowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witaj Mazo! Gratuluję pięknego domu i gustu! Mam ogromną prośbę czy pamiętasz jeszcze symbole swoich szarości na ścianach? Widziałam na forum, że ktoś pisał że polecałaś mu NCS S 1500-N ale nie mogę znaleźć który kolor u Ciebie to jaki ma symbol. Gdybyś była tak łaskawa... i podała mi ponieważ Panowie krzyknęli radośnie że jutro chcą malować a ja nie mam wybranych moich szarości i szarobeży! Tyle już umieszałam próbek z Tikkrilli i Duluxa,tak mi się na wzorniku podobały a na ścianie masakra... Mam nadzieję ,że jeszcze tu zaglądasz i mi odpowiesz. Kuchnia jaki to symbol? Strona 165 z tego forum korytarz, pokój na zdjęciu drugim pod korytarzem. Oraz strona 172 "pokój młodszej" te dwa kolory bym chciała poznać co tam są :-) i 173 ten ciemny szary.

 

Ojejuuu mam nadzieję , że odczytasz i odpiszesz :-) Ogarnia mnie paaaanika z tymi kolorami! Ratuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUż odpowiadam: sypialnia, pokój młodszej to właśnie ten 1500 -N, korytarz chba też, kuchnia jest ciemniejsza, ale to już kolor z próbnika Kabe, o ton ciemniejszy niż 1500N. TYlko musisz mieć świadomość, że ten 1500 N nie jest taki ciepły, bardziej z tych pochodzącch od niebieskiego. W jasnym pokoju wygląda lepiej.

Nie wiem, czy pytałaś też o ten grafit w korytarzu, to też z tej grupy co 1500 N, ale nie chcę Cię wprowadzić w błąd, nie pamiętam, chyba 5000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Hej, odzywam się po dłuższej nieobecności i to nie ezinteresownie:) Zbił się w końcu klosz o d lampy, którą mieliśmy w salonie, taka zwykła, stara z Ikei, nic specjalnego, a teraz goła żarówka, bo przy kanapie musi być - może macie jakieś swoje typy, albo fajne sklepy?

Przyominam - wygląda to tak:

IMGP8896.JPG

 

Lampa ma doświetlać pomieszczenie i też służyć do czytania... Bardzo proszę o pomoc, bo nie rzuciło mi się w oczy nic szczególnego...

Edytowane przez mazo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Takie mieliśmy mieć schody, czytam sobie gazetę.pl, a tu coś takiego:

http://ladnydom.pl/budowa/51,106565,16017607.html?i=13

takie pokazaliśmy, ale stolarz zrozumiał inaczej, bo takie jak nasze też mu pokazywaliśmy, ale jako przykład drewna:)

 

http://ladnydom.pl/budowa/51,106565,16017607.html?i=13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co u nas? Wszystko ok, żyjemy sobie spokojnie, a w domu - trochę remontów:) Poza tym tylko ogród się zmienia. Taras nadal mnie wkurza, jesteśmy zdecydowani zmienić go, ale mąż nie chce słyszeć o modrzewiu, nie wiem, co innego by pasowało do modrzewiowej elewacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Rasiu! :) Taras prawie od początku jest pokryty czarnymi plamkami, teraz już zupełnie nieolejowany zrobił się szary, deski odstają, cały czas wygląda na brudny, jest po prostu brzydki, na dodatek położony w ten sposób, że ciężko się go zamiata, no i w niektórych miejscach stoi na nim woda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...