Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt indywidualny - co myślicie? Komentarze do dz.mazo


Recommended Posts

Mazo, jestem po lekturze prawie całego wątku "szukam dobrych okien". Jedną z gwarancji bezproblemowych okien jest na pewno dobry montaż. Najlepiej jednak, gdyby wiedzieć mniej więcej na co zwrócić uwagę. Rzuć hasło na tamtym wątku, to może ktoś ze zorientowanych napisze, czego szczególnie dopilnować np. dotyczących montażu okien tarasowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hop, hop! Nikt nie dozorował montażu okien? Hę?

Ja byłam przy każdym oknie. Cykałam foty jak niosą i jak wstawiają... jak piankują jak mocują jak kotwią... to tylko jeden dzień... ale uwierz mi - warto!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, że najlepiej poczytać, na razie wiem co :) Wątpie tylko, czy coś zrozumiem, bo nie udaję, że wyznaję się na technicznych szczegółach... Będzie inspektor i to na nim będzie spoczywać obowiązek oceny montażu, ja mogę jedynie wyczaić jakieś rysy czy coś. Szkoda, że zostałam z tym sama, z męzem siedzenie na budowie to by była przyjemność, do tego muszę jeszcze prosić kogoś o zawiezienie, bo na razie jestem niezmotoryzowana (ale dzielnie się staram, żeby zmienić ten stan:)).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslicie, że jutro będą okna? Oczywiście, że nie! Nasz dealer niby po nie jechał do Suwałk i wtedy zdzwonili z fabryki, ze jeszcze nie sa gotowe... Niezłe... Teraz wtorek, szkoda, że żadne z nas wtedy nie moze byc przy odbiorze... Więc może środa? A budowa stoi... &&^%%(()_))!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po telefonie do fabryki okazao się, że opóźnienie to tylko kilka dni, bo nasz sprzedawca podpisał umowę, w której jak byk stoi, ze okna będą do odbioru 2 lipca... A nam mówił o terminie na początek czerwca...Teraz mamy potwierdzenie, że w poniedziałek okna wyjeżdżają z fabryki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zmienić temat: tapeta do małej łazienki będzie w tym stylu (ten sam komiks, tylko inny:))

 

http://pics.livejournal.com/dr_hermes/pic/00010c47

 

Miał byc nad umywalką, ale wracam do wersji: lustro na całej ścianie gdzie szafka i umywalka, więc jedyne miejsce dla komiksu to ściana po drugiej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej gotowej tapecie nie ma jakichś strasznych scen, a gdybym musiała drukować coś innego, to wybiorę bez lejącej się krwi :) Dziękuję za zwrócenie uwagi, o tym aspekcie nie pomyślałam. Tak się nastawiłam na komiks, że cieszę się, że w ogóle coś udało mi się znaleźć, do tego klasyka gatunku... :) Teściowa na pewno będzie w szoku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazo! Ptrzejrzałam twój dziennik - super działka i dom (gdybym musiała mieć spadzisty dach poszłabym zbliżonym tropem). Będę zaglądać, bo dom zapowiada się ciekawie. I wnętrza - podobny styl, jaki planujemy - biel, szarości i beże. Nowocześnie. To co lubię!

PS> Skąd wzięłaś taką tapetę??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było nudno (i może z mojej tęsknoty, bo córeczki u babci) - dziewczynki po raz pierwszy w swoich pokojach z postawionymi ściankami działowymi:

 

http://lh5.ggpht.com/_PeEOBxPQJMY/TB52jj4E9wI/AAAAAAAAD6Q/VBYj0kMtFvI/s512/DSCF9274.JPG

 

http://lh6.ggpht.com/_PeEOBxPQJMY/TB53aINvo9I/AAAAAAAAD6w/TbjTLEcXdxw/s512/DSCF9252.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Tak, bardzo się cieszyły, to była w ogóle wycieczka pociągiem, jeszcze w maju, o dziwo - młodsza bardziej się cieszyła, tylko nigdy nie mogła właściwie wskazać swojego pokoju, ciągle trafiała do sąsiedniego :)

A jezioro - 150-200 metrów... Gdyby nie dom sąsiada, to mielibyśmy widok na jezioro, ale może z antresoli też coś widać, jeszcze tam nie byłam. Drugi sąsiad ma fajnie, bo z sypialni może je sobie podziwiać (u niego już byłam:)) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się jeszcze, bo strasznie mnie to cieszy:

http://lh4.ggpht.com/_PeEOBxPQJMY/TB53AUQ00dI/AAAAAAAAD6o/Ap0jGxiLvPY/s640/DSCF9308.JPG

 

http://lh3.ggpht.com/_PeEOBxPQJMY/TB54w_VZXoI/AAAAAAAAD7c/adhqotdgZS8/s640/DSCF9517.JPG

 

Mam nadzieję, że to jezioro i piękna okolica zrekompensują nam w problemy z dowożeniem dzieci do szkół i inne takie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...