Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt indywidualny - co myślicie? Komentarze do dz.mazo


Recommended Posts

Mnie też to przerażało, ale jak zamieszkałam w mieszkaniu z wykładziną dywanową w sypialniach (w tym dziecięcej) to przekonałam się, że jest super. Lena miała 1-1.5 roku i nie było plam, więc zakładam, że im starsza tym będzie lepiej a nie gorzej. A chodzenie boso po sypialni w zimie - dla mnie bezcenne:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wykładziny elastyczne są teraz naprawdę fajne. Widziałam kiedyś białą to mi szczęka opadła, a ciastolina całkiem ladnie się wykrusza z dywanu. ;), jednakże w domu z niskim zawieszeniem to kiepski pomysł, faktycznie, bo wchodzi się latem do domu wszystkimi dostepnymi drzwiami i nic się nie ostaje bez piachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych, którzy już przebrnęli przez wykończeniówkę - czy te ceny są ok?

 

- położenie płytek - 60 zł / m

Dopiero teraz zobaczyłam dopisek o mozaice: mozaika 3/3 cm -200 zł :jawdrop:

- montaż umywalki - 80 zł

- montaż wanny z zabudową

- zabudowa karton - gips - 45/m

- montaż drzwi wewnętrznych z ościeżnicami - 120 zł

- montaż geberit karton-gips - 600 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy dzisiaj ogladać płytki. Myślałam, że będzie tylko Mistral, ale przez przypadek zobaczyłam też mój drugi typ, czyli Rako Essence, niestety w całości płytki nie było mojego koloru, tylko skrawek - wydawała się dość jasna. Mistral grafit za to chyba za bardzo maziajowaty. Za to wpadła mi w oko inna płytka z Rako - Arena:

 

http://eleganckielazienki.eu/pliki/produkty/1086.jpg

 

Kolor ma fajny, tylko jest taka chropowata - macie może jakieś doświadczenia z płytkami o takiej powierzchni? Nie ma żadnych wgłębień, tyle, że jest chropowata, trochę jak Affron półpoler. Facet w sklepie był sensowny i szczerze mówił, które płytki poleca, które mogą być uciążliwe, o tych akurat nie powiedział nic złego. I w necie znalazłam ją za 62 zł :) W sklepie 90...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półpoler. Przy wejściu i w kuchni mam Kigal Kosmica

http://lh3.ggpht.com/_j07Dj91Ot4Y/TIuExCZfWoI/AAAAAAAAADA/OXRNhAtNXj4/s512/Kosmica-Kigal.jpg

Mają delikatną strukturę i są matowe. Nie widać na nich ani kurzu, ani piasku,tylko zachlapania ( w niewielkim stopniu). Uważam, że jeżeli chodzi o wrażenie czystości, to wszelkie płytkowe imitacje betonu są strzałem w dychę :D :D :D

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aricia, a możesz pokazać jak Kosmica wygląda w większej całości na zdjęciu?

Ja bym bardzo chciała jaśniejsze płytki, ale wiem, że są niepraktyczne, a najchętniej to wszędzie widziałabym drewno, ale ta podłogówka.... No i dylematy nie mają końca, na szczęście jeszcze mam dużo czasu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mazo, praktyczne, to mało powiedziane !!!! Ja lubię mieć*czysto i to tak, żeby było to widać ;) Na tych podłogach, które do mnie wybrałam nie ma większej różnicy wizualnej przed i po sprzątaniu( na korzyść, oczywiście) .Osobiście jestem wniebowzięta :D :D :D

Poprzednio miałam ciemne podłogi i jaśniutkie kafle. Efekt był super, ale z utrzymaniem czystości było duuuużo trudniej ...

 

anula05, W porównaniu z poprzednimi moimi płytkami te są sporo ciemniejsze. Podejrzewam, że na jeszcze ciemniejszych byłby problem z kurzem. Teraz mam płytki tylko w niezbędnych miejscach, więc ciężko znaleźć "większą całość". Spróbuję :

http://lh5.ggpht.com/_j07Dj91Ot4Y/TIy5BdET8nI/AAAAAAAAADE/dKG4ZUDV4kM/s640/IMG_0031.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...