Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt indywidualny - co myślicie? Komentarze do dz.mazo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja zaczęłam sprawdzać mozaikę i okazało się, że ta, któą miałam na oku nie jest w takiej cenie jak kiedyś, 90 zł za plaster to dla nas zdecydowanie za dużo, nawet na małej powierzchni. Chyba muszę mieć plan awaryjny, bo coś od prysznicem musi być... Tylko co? Szare nie bardzo, bo ciężko dobrać do podłogi. Myślałam o większym formacie (długie poziome), ale nie wem, czy to może tak być przy kwadratowych płytkach na podłodze... Nie mam żadnych ciekawych płytak na oku, zero pomysłu. Białe?

Przypominam: szara posadzka, szara szafka, blat drewniany, na ścianie przy umywalce duże lustro, po drugiej stronie tapeta z komiksem (biało-czarna), obok prysznic. Ściany chyba białe, obudowa geberitu do sufitu chyba ciemnoszara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadałam jej pytanie :) Chyba podobnie myślimy :) No, nie była droga, wydaje mi się, że ok.40 zł za plaster. Tylko, że to w jakimś lokalnym sklepie... Nie wiem, czy ja wcześniej na ceny nie patrzyłam, czy co? Albo jakiś błąd na stronie eurołazienka.pl, teraz też jedna ma podaną cenę ok.90 zł za metr, inne mają podobną cenę za plaster. To u nas za ten prysznic 4,5 tys.... Tyle nie chcę wydać, bez przesady...

Myślę i myślę, ale nawet nie wiem, czego szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale znalazłam na All. taką, chyba od niej zaczęłam kiedyś poszukiwania - Dune malla cristal gris 24 zł za plaster

 

http://allegro.lazienkizklasa.pl/produkty_allegro/dune_malla_cristal_gris3.jpg

 

Ale są też gładkie szare, zupełnie tanie, kiedyś ktoś pokazywał na forum gazety położoną właśnie taką, była ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dylematy... Ja to w ogóle nie potrafię sobie wyobrazić całości wnętrza na podstawie kilku odrębnych elementów:( Wiem, co mi się podoba (każde z osobna), ale złożyć to w całość to już nie dla mnie. Za dużo bym chciała. Dlatego postanowiliśmy zainwestować w architekta wnętrz, który mam nadzieję, pomoże uniknąć błędów.

Jak dla mnie ta Dune malla cristal gris trochę za smutna będzie w połączeniu z szarościami i czarno-białym komiksem (taki miał być, tak?).

 

Minka, płyty kerlite ok. 550 zł / metr......:jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dylematy... Ja to w ogóle nie potrafię sobie wyobrazić całości wnętrza na podstawie kilku odrębnych elementów:( Wiem, co mi się podoba (każde z osobna), ale złożyć to w całość to już nie dla mnie. Za dużo bym chciała. Dlatego postanowiliśmy zainwestować w architekta wnętrz, który mam nadzieję, pomoże uniknąć błędów.

Jak dla mnie ta Dune malla cristal gris trochę za smutna będzie w połączeniu z szarościami i czarno-białym komiksem (taki miał być, tak?).

 

Minka, płyty kerlite ok. 550 zł / metr......:jawdrop:

 

Za smutna? czyli, że nie takie kolory? Tzn. brak kolorów:) Baza ma być właśnie taka smutna i nieprzytulna :) , dodatki kolorowe - dozowniki na mydło, ręczniki w róznych klorach - rózowym, żółtym, turkusowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donoszę o wstępnych wynikach oceny płytek :) Chyba wygrywa Arena, pobrudziłam obie syropem, na to piach z butów, zmywałam mopem, poszło tak samo dobrze na obu, ale jaieś fafoły i drobinki piachu widoczne na tych jaśniejszych. Żal mi ich, bo podobają mi się, ale względy praktyczne najważniejsze.

No i korytarz: szare ściany, białe listwy, bałe drzwi i do tego szare płytki w takim samym odcieniu jak ściany - może się to zlewać. Areny będą się bardziej odcinać. Podobna sytuacja w dużej łazience (ten sam szary na ścianach, białe płytki do połowy tam, gdzie trzeba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...