Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt indywidualny - co myślicie? Komentarze do dz.mazo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...no widzisz, mnie też już lepiej ;)

Co do parkietu przem. to może być kładziony na różne sposoby. Np. " W cegiełkę" ( wtedy jest taki bardziej poszatkowany, jak zauważyłaś), bądź tak jak u mnie, "w pasy".Kanapa to nasz, polski Noti. Uwielbiam ich za wzory i za to,że są "nasi"!

Co do wysokości oparć, to sprawa tendencyjna, baaaaaardzo! Generalnie ( 4 me) dużo ładniej prezentują się niskie. Też się bałam,że będzie mało komfortowo i szukałam podnoszonych zagłówków. Później doszłam do wniosku, że nie przesiaduję tak na maxa oparta, nawet przed tv ( no chyba, że ktoś ma tv po sufitem).A jak zobaczyła tą kanapę to po prostu poległam. Najlepiej siadaj na wszystkim co wpadnie Ci w oko i przybieraj wszelkie możliwe pozy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałam się jeszcze raz Twojej podłodze, Aricio i podłodze mojej znajomej - u Ciebie nie ma takich znaczących róznic w odcieniach, kolory raczej rozchodzą się łagodnie, u niej jest duży misz masz, to chyba dlatego, że miała 2 gatunek.

 

Cały czas myślę o łazience. Widziałam na forum wiele ładnych, ale najczęsciej były nie dla mnie - motywy kwiatowe, nie moje kolory, całe szare (podobają mi się bardzo, w połączeniu z drewnem), a moja łazienka miała być jasna, a teraz trafiłam na taką, która aż mnie denerwuje, taka fajna:)

 

A moja wymyślona dawno temu ma być podobna do tej, tylko z szarością:

http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,abwgdzl,3.html

 

chociaż już myślę o zmianach - podoba mi się u Ciebie, Aricio ten pas grafitowych czy czarnych płytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też w kwiatkach źle bym się czuła. Affron zauroczył mnie formatem tych ściennych płytek, ok. 30x90 cm.

Chciałam taki kibelek( bo bardziej novoretro), ale ze względu na gabaryty musiałam użyć mniejszej wersji:

http://www.roca.pl/thumbs/dt_611cb85fa4aaddbe6651673285ea0e39.jpg

Po prostu mozaika + drewno i taki kibelek....

Ale teraz też jestem zadowolona.

minkamam opaskę z białej mozaiki na półce, za wanną i już widzę różnice w kolorze fugi, od wody właśnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ, piękneeee! Można byłoby stwrzyć barierki właśnie na zasadzie połączonych metalowych paneli, z dowolnie wybranym motywem!!!!

Linki, rzeczywiście z czasem mogą się poluzować. Ułożone w poziomie elementy to idealna drabinka dla małych Małpiątek ;) Nie mogłabym chyba spokojnie posiedzieć, ze świadomością, że mój Gałganek trenuje wspinaczkę wysokogórską....brrrr! Wyjściem jest też pociągnięcie na antresoli barierki od podłogi do sufitu, tworzyłaby taki ażurowy parawan. Takie elementy zamówić można w miejscach, gdzie robią bramy i ogrodzenia!

P.S. forumowy wojtas122 ma dopisek,że zajmuje się czymś podobnym!

4.jpg

33orientalesrailing.jpg

Modern_Set_Aluminum_Railings_Steel_Rails-390x165.jpg

square mod-ext-rail-detail3.jpg

suz railing 2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to ostatnie zdjęcie... Ale chyba mało ekonomiczne rozwiązanie :) Muszę myśleć trzeźwo, bo bez schodów i balustrady nie da się mieszkać, nie no, właściwie da się, tylko po co nam antresola... Pamiętam dyskusję z naszymi architektami o antresoli - że to tak przy okazji, tylko koszt stropu - niewielki... Zapomnieli o kilku istotnych szczegółach - to pomieszczenie też trzeba wykończyć i nasz wykonawca liczy za to normalnie, za każdy metr... do tego schody, balustrada... To my oczywiście podejmowaliśy decyzję, ale tak i się to przypomniało... I jeste poirytowana, bo przypadkiem weszłam na stronę w/w architektów na Facebooku, a tam moje zdjęcia domu, częśc wysyłałam na ich prośbę, a ostatnie pojawiły się tam bez mojej wiedzy, chyba czytają moje komentarze (pozdrawiam) i stąd je wzięli. Chyba mam prawo być poirytowana? Do tego jeszcze inne niefajne szczegóły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...