Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt indywidualny - co myślicie? Komentarze do dz.mazo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Brzmi zachęcająco! A jaki kolor balustrad? Może być nie źle. Taki industrialny efekt. Uwielbiam takie klimaty, za każdym razem jednak przy własnych realizacjach czegoś się wystraszę i wychodzi mi trochę za "elegancko" :(

Nieźli artyści, ci Twoi architekci ;) Może powinnaś pobierać opłaty za etat fotografa?

Głowa do góry, wszystko wyjdzie super!!! Niestety, budowa i wykańczanie domu często bywa drogą z wybojami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, coś takiego, tylko musi być przejrzyste. Tylko nie wiem, kto to nam to zrobi.

 

A teraz myślę znowu o drzwiach zewnętrznych. Oglądaliśmy drzwi hormanna, mogą być w naszym kolorze okien, z klamką, wychodzi to 5800, więc taniej niż Adeco, ale podobają nam się tak średnio, tzn. nie są złe, ale ne porywają nas... Zrobilibyśmy drewniane, takie jak chceliśmy (wzór Adeco Penda), tylko boimy się, że coś będzie z nimi ne tak... tym bardziej, że takie wymyślone to tylko u lokalnego stolarza, a ne np. w CALu.

http://mirmo.home.pl/allegro/aukcyjne/nowe/drzwi_22max.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zwolenniczką zakupu gotowych drzwi zewnętrznych. Znajomi "zrobili" drzwi u stolarz, renomowanego, i widać wypaczenie drewna po paru latach. Pewnie są tac, którzy się nie zgodzą.....

 

No właśnie - też mi się tak wydaje, wiadomo, jak to jest z tymi polecanymi fachowcami - loteria...

Pokażę Wam jeszcze z Cala:

 

http://www.drzwi-cal.pl/files/image/drzwi/zewnetrzne/CAL224.jpg

Nie wiem, jak to jest z drzwiami drewnianymi, czy one nie cierpią,kiedy są od zachodnej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedne i drugie są super!!!! :)

choć na mnie większe wrażenie robią Hormann'y, przez ten industrialny look, metal + długi pochwyt. ale to subiektywna ocena 8-)

 

p.s. a w ogóle moje ulubione drzwi są tutaj ( zresztą chatka też niczego sobie....)

:D:D:D:wiggle: Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedne i drugie są super!!!! :)

choć na mnie większe wrażenie robią Hormann'y, przez ten industrialny look, metal + długi pochwyt. ale to subiektywna ocena 8-)

 

p.s. a w ogóle moje ulubione drzwi są tutaj ( zresztą chatka też niczego sobie....)

:D:D:D:wiggle:

 

Nie - w taki sposób nikt mi jeszcze nie pokazywał drzwi :):) A rzeczywiście fajne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie:

1. Adeco Penda

2. Hormann

3. CAL - ładne,ale trochę grzeczne ;)

 

Niestety zgadzam się z Twoją oceną, Minko. Niestety, bo koszty. Penda - 7.300 chyba. Szkoda mi tyle pieniędzy na drzwi. No, a Cal - takie mało nowoczesne, przez te wypukłe coś, nie wiem, jak to nazwać :) No i stalowe drzwi - bezproblemowe chyba... Zastanawiałam się przez chwilę nad tymi Hormannami w oryginalnym kolorze, czyli antracytowym, ale nie wiem, jak to by wyglądało przy oknach, no i przy dachu, bo grafit grafitowi nierówny, tym bardziej, że nasza dachówka w słońcu ma hmm... oryginalny kolor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś za często się zgadzamy, trochę to się już nudne robi :D :D :D

 

Zdaję sobie sprawę, ze na pewnym etapie budowy każdy grosz się liczy.

Te CAL nie są brzydkie, tylko takie bardzo tradycyjne.

 

Moze tej ewentualnej różnicy w kolorze dachówki i drzwi nie będzie widać? Przecież ze sobą nie sąsiadują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...