Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt indywidualny - co myślicie? Komentarze do dz.mazo


Recommended Posts

Dla mnie prosto to ponadczasowo i elegancko :D

Biel tej mozaiki jest dyskusyjna. Wg mnie jest lekko złamana szarym, ale to tez kwestia doboru fugi w odpowiednim odcieniu. U mnie fuga jest śmietankowa :( i podbija to chłodny odcień mozaiki. Jeżeli położysz ją z innym kolorem płytek, to nie ma większego znaczenia. Przy innych, białych, to już może być problem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A musi być ten dekor? Płytki piękne. Mnie najbardziej podoba się ta fotka, gdzie użyte są 3 wielkości płytek, a za dekor robi mozaika.( kolory już mniej ;) )

http://www.domus.pl/photo/upload/articles/plytki_scienne/zirconio/vintage/plakat6-w-150-100.jpg

 

Mnie też :) Na tych zdjęciach z białymi płytkami, wyglądają średnio - przez tę dziwną fugę. Miała być ta mozaika, ale kolekcja jest wycofywana i po prostu nie ma już nic w fabryce. Zostały jeszcze białe kółka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten trick z położeniem w różną stronę takich samych płytek?

http://www.domus.pl/photo/upload/articles/plytki_scienne/zirconio/vintage/plakat3-w-150-100.jpg

Np. na wannie i ścianie nad wanną. Może jeszcze na ścianie z umywalką?

Albo jakoś tak (taki akcent z płytek " w drugą stronę" ):

20090316_1507985561_seria_style.jpg

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...