Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt indywidualny - co myślicie? Komentarze do dz.mazo


Recommended Posts

Nie, nie - mów! dziękuję i słucham uważnie :D Klimatyzacji nie planujemy... Zmieniam zdanie co drugi dzień... :(
Wierzę Ci, w końcu to trochę kosztuje :roll: Jak dla mnie rolety zewnętrzne mają tylko i wyłącznie plusy.

A jesli chodzi o opuszczanie rolet, to mówisz, ze nei bedziesz opuszczać i ze zamówisz materiałowe. Ale te tez trzeba opuścić, mało tego: te zewętrzne to se można tak jakoś zaprogramować, że się same puszczą :wink: :lol:

Ale to jest Twój tron :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie, nie - mów! dziękuję i słucham uważnie :D Klimatyzacji nie planujemy... Zmieniam zdanie co drugi dzień... :(
Wierzę Ci, w końcu to trochę kosztuje :roll: Jak dla mnie rolety zewnętrzne mają tylko i wyłącznie plusy.

A jesli chodzi o opuszczanie rolet, to mówisz, ze nei bedziesz opuszczać i ze zamówisz materiałowe. Ale te tez trzeba opuścić, mało tego: te zewętrzne to se można tak jakoś zaprogramować, że się same puszczą :wink: :lol:

Ale to jest Twój tron :wink:

 

Bronię się ostatkiem sił :wink: : ale materiałowe zasłonięte nie dają takiego niemiłego wrażenia... gdyby tak zrobic tylko w salonie? zrobię wycenę dla całego domu - może to mnie ostatecznie przekona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronię się ostatkiem sił :wink: : ale materiałowe zasłonięte nie dają takiego niemiłego wrażenia... gdyby tak zrobic tylko w salonie? zrobię wycenę dla całego domu - może to mnie ostatecznie przekona...
Niczym obrona Częstochowy :lol:

Na dole mam zewnętrzne, na górze materiałowe. W sypialni naszej, która jest na wschód mam zupelnie zaciemniającą, na dodatek ciemnofioletową :wink:

To samo na oknach dachowych, NIC nie widać, Jest ciemno jak w ...noo.

 

I żebyś nie była ździwiona: porządne, zaciemniające rolety materiałowe są cholernie drogie!!!!!!!.

 

No ale......to jest Twój tron :wink:

 

P.S. Nie chce Cie na siłę przekonać, bo nic z tego nie mam, nie sprzedaję, ani nie produkuję takich rolet. Jedynie po prawie roku uzytkowania stwierdzam, że to były bardzo sensowne wydane pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - to kupimy te rolety... :lol: :lol: :lol:

Tak poważnie - jeszcze intensywniej się zastanowimy. Wiadomo - każdy ma inne upodobania itp., a ja nie lubię, kiedy cos się kupuje, a potem nie wykorzystuje, stąd te wątpliwości. A są one tym większe, że to jest decyzja ostateczna i zawsze można potem żałować, że się nie zrobiło, bądź, że się zrobiło.

Dziękuję za cenne rady! (wiem, że te rolety są drogie - własnie zamawiałam do mieszkania, będę na razie testować te niezaciemniające, jak widzisz - nie lubimy całkowitego zaciemnienia, ale może okaże się, że te niewiele dają i wtedy odszczekam wszystko co do tej pory mówiłam :lol: )

Muszę się jeszcze dowiedzieć o te mostki termoczne, bo ja dociekliwa jestem baba :wink: .

Jeszcze mam wątpliwości co do tych materialowych, czy te wszystkie elementy dodatkowe da się dopasować do szarych okien i co z fiksami? zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
Niestety widzę tylko drugie i trzecie zdjęcie więc dachu brak. Ale domek fajny.

 

U mnie wszystkie się otwierają. A ten dom tak mnie zachwycił, jak żaden dotąd. I sama nie wiem, dlaczego. Myślicie, że ten dach jest taki jak ta ciemniejsza dachówka czy jaśniejsza?

 

http://www.dachlux.pl/upload/obrazki/braas/tegalit_cisar/tegalitmain_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...