Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt indywidualny - co myślicie? Komentarze do dz.mazo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam drewniane. Ze względu na to, że w pcv środek byłby biały (ewentualnie prawie czarny), a to przy drzwiach tarasowych wygladałoby średnio moim zdaniem. Ale boję się o trwałośc naszych okien (chociaż dzięki temu, że to drewno będzie można pozamieniać sposób otwierania okien w sypialniach, takich jak balkonowe). A jesli chodzi o wiatrołap, to na pewno drzwi otwierane dośrodka są niewygodne - widziałam to w kilku domach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to nie wiedziałam o tym białym środku.

Ja się zdecyduję raczej na PCV obustronnie barwione na szaro (tylko nie wiem, który odcień wybrać).

A jaki sposób otwierania wybrałaś dla okien balkonowych? U mnie same balkonowe.

Nie wiem jeszcze jak rozplanować okna tarasowe. Otwór ma 400 cm. Na pewno przesuwne, tylko jak to podzielić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieści z frontu: w pierwszy weekend listopada mają montować brakujące okno w łazience i zmieniać te, które miały cos nie tak (prawie całe podwójne okno na taras w kuchni do wymiany), zakładać nawiewniki i robić podmalowania uszkodzonych w transporcie okien. Niech się skończy ten koszmar...

 

Niewiele mam do pokaznia, więc tak przy okazji: jeśli nie znajdę przypadkiem moich żółtych krzesł do kuchni, to chyba kupimy te:

 

http://www.ikea.com/PIAimages/45933_PE142520_S4.jpg

 

Są fajne, trochę zabawne, wygodne, ale z Ikei - nie lubię tej rozpoznawalności i popularności tych mebli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzesełko jest baaaardzo o.k.. a z tą ikeą to jest trochę tak, że jak ktoś maniakalnie tam wchodzi, to widzi te meble już później wszędzie ;) dla normalnych ludzi ta rozpoznawalność nie jest już taka oczywista...btw, to jedyne miejsce, gdzie można znaleźć pseudodizajnerskie rzeczy w miarę ludzkiej cenie. grunt, to nie przedawkować z ikeą, a będzie dobrze:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się, bo nie chcę iść na łatwiznę i kupić wszystkiego w tym sklepie, ale i tak sporo tego sie zebrało, jak pomyślałam... Ale nie są to charakterystyczne rzeczy (oprócz krzeseł), raczej neutralne. Trudno znaleźć w sensownej cenie np. jakieś proste białe biurko dla dziecka w normalnym sklepie, czy zwykłą białą szafę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzesełko jest baaaardzo o.k.. a z tą ikeą to jest trochę tak, że jak ktoś maniakalnie tam wchodzi, to widzi te meble już później wszędzie ;) dla normalnych ludzi ta rozpoznawalność nie jest już taka oczywista...btw, to jedyne miejsce, gdzie można znaleźć pseudodizajnerskie rzeczy w miarę ludzkiej cenie. grunt, to nie przedawkować z ikeą, a będzie dobrze:D

one nie są pseudodesignerskie, są designerskie w każdym calu. W ikei pracują świetni projektanci a ich pomysły są często nowatorskie i zawsze idące z duchem czasu. Co innego jakość wykonania. Ale to po prostu takie założenie - ma być tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podobały mi sie te krzesła:

 

http://www.iker.com.pl/picture/maple_01.jpg

 

Nie wiem tylko, czy nie są zbyt szerokie (chodzi mi o te nóżki), bo miejsca przy stole niezbyt dużo. Fajnie by wyglądało jedno żółte, reszta biała, tylko, że ten żółty wydaje się cytrynowy, a ma być taki słoneczny, wpadający w pomarańcz.

Edytowane przez mazo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytasz w moich myślach, kobieto!!!!!! właśnie miałam Ci je podesłać :D one są w różnych rozmiarach, zarówno jeżeli chodzi o szerokość jak i wysokość. a jaki piękny jest ten stół do nich!

 

p.s. może kup krzesła i stolik, a ten okrągły będzie się pięknił na tarasie? ;)

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...