Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt indywidualny - co myślicie? Komentarze do dz.mazo


Recommended Posts

Doszłam dzisiaj do wniosku, że nie ma sensu przed zimą robić tarasu i drewnianej elewacji, po co, skoro będziemy się wprowadzać późną wiosną, tylko dostanie trochę w kość. Chociaż chciałabym już widzieć, jak to będzie wyglądać... W przysżłym tygodniu mają robić tynk zewnętrzny. Mineralny, malowanie farbą silikonową odkładamy na wiosnę, ponoć tak lepiej, no i też nie dostanie w kość, będzie ładniej przy przeprowadzce :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zamowilismy model 233 +naswietle boczne http://www.drzwi-cal.pl/drzwi_zewnetrzne/cal_233.html.

 

Kilka osob na forum ma te drzwi i ladnie wygladaja poziome wstawki z dostawka pionowa.

Ma to wygladac tak : http://img301.imageshack.us/img301/4853/zdjciem.jpg

Uploaded with ImageShack.us

(zdjecie domku TS147)

 

W sklepie na wystawie akurate rowniez mieli ten model .Niestety drzwi kosztowaly prawie tyle co 5 metrowa brama garazowa :-( W sklepie mieli modele innych firm troche tansze ale gosc od razu pokazal nam "roznice" w wykonczeniu dlatego zdecydowalismy sie na Cala ;) Niestety drzwi beda nieco jasniejsze (okna w okleinie zloty dab) gdyz nie da sie idealnie dobrac koloru przy dwoch roznych materialach (PVC a drewno).

Edytowane przez kakusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też męczę kwestię drzwi. Trafiłam w końcu do sklepu, gdzie w jednym miejscu mogłam porównać kolory normastahla i hormanna. Titan Metallic nie pasuje do wybranego antracytu. Poza tym powiedzieli, że trzeba dobrać do tych RenoDoor trzeci zawias. Jak się zliczy dopłaty, to wyjdzie więcej. Zaczęłam więc szukać dalej. Nie mam jakoś przekonania do drewnianych w odcieniach szarości czy antracytu, bo nigdzie nie widziałam, aby drewno w tym kolorze ładnie wyglądało (były jedne, ale kosztowały 10 tys.). Facet w sklepie dał mi ulotkę drzwi Krispola (aluminiowe). Chcę więc tam wysłać zapytanie. Zajrzałam na stronę CAL. Jest parę ładnych prostych modeli, ale mają tylko standardowe kolory. Orientujecie się, czy oni malują też na kolorystykę RAL?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć mazo i dziewczyny!

widziałam super drzwi zewnętrzne, próbuję zdobyć namiary na producenta, dam znać, jak się uda.

mazo, odwiedziłam znajomą, która położyła w holu i łazience "twoje" gazetowe płytki. Efekt super, bardzo odbijają światło, są jak tafla szkła. Jedno jest pewne - jeśli te płytki to niewiele więcej, bo bardzo dominują we wnętrzu. dobrze wyglądały z betonem w łazience.

Zrobiłam fotkę telefonem:

http://lh4.ggpht.com/_hJtrPWAeV0A/TM6uQhJPkFI/AAAAAAAAB3Y/wi4nl5N0uIQ/s720/gazety.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weszłam też na stronę ABF. Ładne są niektóre modele i chyba antracyt mają w standardzie. Mazo, wybraliście jakiś model? Jak one cenowo wychodzą?

 

Spireo - Cal ma drzwi malowane na dowolny kolor za dopłatą, model, który mnie interesował wychodził z montażem ok.4,5 tys. Mają teraz nową serię, bardziej nowoczesną.

 

AFB - ma w stabdardzie 7016, antracyt.

Wybraliśmy wstępnie taki model:

 

http://www.drzwi.krakow.pl/drzwi_pictures/drzwi_zewnetrzne_drewniane_684,3.jpg

 

Moim zdaniem wyglądają bardzo ładnie, szczególnie wtym kolorze na zdjęciu, my jednak nie decydujemy się na antracyt, drzwi w naszym kolorze będą wyglądąły gorzej, ale nie chcemy ciemnej bramy. Koszt (wymiar zbliżony do ich standardu) to ok.6 tys. z montażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć mazo i dziewczyny!

widziałam super drzwi zewnętrzne, próbuję zdobyć namiary na producenta, dam znać, jak się uda.

mazo, odwiedziłam znajomą, która położyła w holu i łazience "twoje" gazetowe płytki. Efekt super, bardzo odbijają światło, są jak tafla szkła. Jedno jest pewne - jeśli te płytki to niewiele więcej, bo bardzo dominują we wnętrzu. dobrze wyglądały z betonem w łazience.

Zrobiłam fotkę telefonem:

http://lh4.ggpht.com/_hJtrPWAeV0A/TM6uQhJPkFI/AAAAAAAAB3Y/wi4nl5N0uIQ/s720/gazety.jpg

 

Dzięki Anulo za zdjęcie! Odważnie :)

A drzwi - super! czekam niecierpliwie, bo musimy już zamawiać. A jakie to - metalowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprawdzę jeszcze cenę tego Krispola. Niestety nie udało mi się znaleźć żadnych opinii, bo mają je w ofercie chyba od ubiegłego roku. Sprawdzam jeszcze podstawową wersję Adeco, ale te pewnie w ogóle odjadą cenowo. Będę zaglądać, co Wam wyjdzie :) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...