Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt indywidualny - co myślicie? Komentarze do dz.mazo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No nie wiem właśnie, mąż mówi, że nie musi, ale kabina chyba ładniej będzie wyglądała, nie wiem tylko, czy dawać ją od dołu, czy od krawędzi wanny, nie chcę zasłaniać gazety :) Niby to szkło, ale zawsze :) Wydawało nam się, że może jednak drzwi w ogóle nie będą potrzebne (tylko kawałęk ścianki), bo kabina jest szeroka (i wtedy tego boku przy wannie by nie było),ale to nie wyszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELP! może ktoś z doświadczonych budową czytelników doradzi mi w sprawie parapetów zewnętrznych - czy aluminiowe niemalowane są ok? czy lepiej jak będą pomalowane? nasz wykonawca coś tworzy, chciał malować sam parapety blaszane, teraz zaproponował aluminiowe surowe.

 

W ogóle to mamy z nim problem, okazało się, że ma kłopoty z ekipami, dlatego pracuje u nas dwóch gości i idzie to bardzo wolno. On się nie przejmuje nami, tym, ze zaraz możemy stracić faceta od wykończeniówki, że może nam się spieszy. Co by było, gdybyśmy musieli się szybko wprowadzać? Tynkowanie, taras, elewacja już przełożone na wiosnę. Zastanawiam się, czy zdążą przed czerwcem... Na dodatek tynki wewnętrzne nie schną, nie mogą szlifować i tak w kółko. A on mówi, że nie chce tych swoich robotników starcić, niech sobie powoli dłubią....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELP! może ktoś z doświadczonych budową czytelników doradzi mi w sprawie parapetów zewnętrznych - czy aluminiowe niemalowane są ok? czy lepiej jak będą pomalowane? nasz wykonawca coś tworzy, chciał malować sam parapety blaszane, teraz zaproponował aluminiowe surowe.

 

W ogóle to mamy z nim problem, okazało się, że ma kłopoty z ekipami, dlatego pracuje u nas dwóch gości i idzie to bardzo wolno. On się nie przejmuje nami, tym, ze zaraz możemy stracić faceta od wykończeniówki, że może nam się spieszy. Co by było, gdybyśmy musieli się szybko wprowadzać? Tynkowanie, taras, elewacja już przełożone na wiosnę. Zastanawiam się, czy zdążą przed czerwcem... Na dodatek tynki wewnętrzne nie schną, nie mogą szlifować i tak w kółko. A on mówi, że nie chce tych swoich robotników starcić, niech sobie powoli dłubią....

 

takie parapety?

 

DSC00100..jpg

 

wszystko zalezy od tego jaki efekt chcesz uzyskac. My z naszych niemalowanych jestesmy zadowoleni, ale my tez mamy w podobnym kolorze rynny, wykonczenia balkonow, itp..

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie wybudowaliśmy piętrówki - mielibyśmy ładny widok z okna :) Mam nadzieję, że to jezioro zrekompensuje nam niedogodności związane z dowożeniem dzieci do szkoły i przedszkola... Do wszystkich moich wątpliwości i rozterek dołączyły jeszcze i takie...:) Ale ja wbrew pozorom jestem optymistką :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazo a wamkto robil wentylacje mech- bo wspominalas ze cos tam tez w projekcie nie tak bylo, ale ci co robili zrobili ok- tak? bo juz nie pamietam?

 

Nie mamy w. mech., mój mąż stwierdził, że okres zwrotu jest zbyt długi.... Poza tym w otwartym salonie z widoczną więźbą trudno było ukryć te rury, a. proponowali w podłodze, a to wiązłoby się z dużymi kosztami. Teraz co prawda nasz wykonawca mówi, że można zrobić, bez tych rur w salonie, ale chce za to 30 tysięcy. Dzięki....Zobaczymy, jeśłi z wentylacją grawitacyjną będzie nam się źle mieszkało, to pomyślimy, może będzie to tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...