Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt indywidualny - co myślicie? Komentarze do dz.mazo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aricio - dziękuję Ci bardzo! obejrzałam tę mozaikę, dzięki temu dowiedziałam się,która jest matowa, a któa błyszcząca - odwrotnie niż myślałam. Na zdjęciach bardziej podoba mi się błyszcząca. W sobotę może uda mi się zobaczyć je na żywo. Myślałam, myślałam, myślałam... i wynyśliłam, że może affrony są dla mnie zbyt eleganckie... ALe tak mnie do nich ciągnie... Conajmniej raz dziennie jestem zdecydowana, że Affron zamiast Areny w całym domu, po czym stwierdzam, że będzie za ciemno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach Ty z tym "całym domu i w całym domu" !!!! ;)

a affron bardzo się gryzie z areną? może podłogi w arenie, a affron na ścianach? moi znajomi mają różna płytki i wygląda to bardzo dobrze!

affron można różnie aranżować, nie zawsze jest elegancki :) u mnie, wydaje mi się, nie jest zbyt poważnie? moim zdaniem to na prawdę ładna płytka w bardzo przyzwoitej cenie ( jak na ładną płytkę ) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jak się do czegoś przyczepię... :) Wymiękam już od koncepcji, które co chwila zmieniam. Pewnie to bez sensu tyle się zastanawiać, ale wiadomo, to nie jest element, który za kilka lat można wymienić - trzeba przewałkować ten temat, tu nie ma miejsca na spontaniczność.

 

W małej łązience płytki mają być tylko pod prysznicem i nad umywalką. Prysznic 90cm, więc wymyśliłam jedynie coś takiego: płytka 30/60 w pionie, 30cm mozaiki, płytka 30/90.

 

Gdyby brać pod uwagę Affrony także w kuchn, korytarzu itd., to nie wiem do końca jak jest z jego praktycznością, bo ma spore wrąbki (czy jak to tam nazwać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazo, nie laczylabym roznych wielkosci kafli....nie licz na to ze wymiary beda sie zgadzaly. Przy Affronach 32 na 65 troszke sie roznilo od 65 na 65...byla roznica w tych 65....tez podobnie kombinowalam jak Ty ze sciana w kuchni, gdzie mam Affrony do sufitu...w praktyce nie wyszlo, bo rozmiar fugi bylby inny by zgubic te niedokalibrowania (chyba tak sie mowi). Dlatego zakupilismy 65 na 65 na salosc i trzeba bylo je ciac...

..i do glowy by mi nie przyszlo, ze te kafle sa eleganckie...tak na nie nie parzylam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to by było połączenie 65/32 z mozaiką - tu też jest jakieś niebezpieczeństwo?

 

pozniej chcesz dac 30/90 - te moga sie nie zgrac z 30/60. Lepiej porozmawiaj ze specem od kafelek. Mi na sucho w sklepie juz udowodnili, ze fuga przez calosc nie bedzie w lini prostej. Wszystko zalezy od parti kafli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylismy wczoraj na działce. Płyty na skosach położone, zaczynają kłaść gładzie. Okna dachowe wyglądają świetnie, był pochmurny dzień, a i tak wyglądało to fajnie, a co dopiero, kiedy będzie ładnie świeciło słońce. W sypialniach początek sufitów podwieszanych. Wolno to idzie...

 

Nie zrobiłam żadnych zdjęć, bo karta została w komputerze, ale i tak było za ciemno.

 

W łazience ta wnęka, gdzie niby mogła zmieścić się wanna ma 156 cm. Zostajemy więc przy ostatniej wersji. Mała ta łazienka... O drugiej już nie wspominam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam fajne szafki. Do "kompletu" :) W salonie potrzebne są mi szuflady, bo inaczej zginiemy, otoczymy się różnymi duperelkami, gazetami, poza tym gdzieś trzeba trzymać podręczne rzeczy, jakieś długopisy, nie wiem - aparat foto itp., nie będę po wszystko biegać np. na antresolę.

 

http://www.liv-art.pl/allegro/images/kare/72108_4.jpg

 

http://www.liv-art.pl/allegro/images/kare/75020.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie gryzie... Ale może to zupełnie normalne... W sobotę pierwszy raz otwieralismy okna, wcześniej nie było klamek (okna jeszcze nie są przez nas odebrane, jest jeszcze kilka rzeczy do zrobienia), otworzyłam to okno:

 

http://lh3.ggpht.com/_PeEOBxPQJMY/TINUX1MMPXI/AAAAAAAAEX0/NrcdrvJrel4/s512/IMGP3710.JPG

 

(drzwi właściwie) przy lekkim ich uchyleniu uderzają o tę ściankę pomiędzy oknami. Nie wiem, czy to kwestia tego, że w tej chwili otwierają się w złą stronę, czy cegoś innego, bo jeśli tak ma być, to one zaraz będą poobijane... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odkryłam, że podobna lampa jest w Ikei, już jej nie chcę. Nie lubię, kiedy ktoś przychodzi i mówi: o, masz tę lampę z Ikei? :) Nie wynika to z mojego snobizmu, takie rzeczy jak oświelenie chciałabym mieć mniej popularne, bardziej oryginalne.

 

Co tu tak pusto? Gdzie jesteście dziewczyny? :) Tak przy okazji: może wśród czytelników przypadkiem jest Mysza - pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam :)

Co do okien to zarzuć temat na wątku okiennym to pewnie Ci coś doradzą bo ja zupełnie nie wiem co i jak.

Szafki bardzo mi się podobają. Nawet przez chwilę pomyślałam, że mogłabym mieć takie w sypialni. Tylko moja sypialnia tak mała, że nie wiem co mi tam wejdzie oprócz łóżka i szafy.

Lampa jak dla mnie ok nawet jakby była z Ikei ale rozumiem Twoje podejście :)

Co do Myszy to nie wiem, o którą pytasz, bo jedna na pewno zrezygnowała z forum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Beto! W wątku okiennym nie będę pytać, bo mnie wyśmieją :)

Szafki do sypialni tez by fajnie pasowały. Ja też nie mam tam miejsca, tak miało być, bo łóżko z szafkami w zagłówku, ale zmieści się łóżeczko dla dziecka albo jakaś komódka.

Miałam na myśli właśnie tę Myszę :) Zniknęła, ale może coś tam podczytuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...