Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt indywidualny - co myślicie? Komentarze do dz.mazo


Recommended Posts

Masz rację MInko, że to męczarnie :) Mam nadzieję, że nie będziesz miała takich dylematów :) Ja chyba po prostu zwątpiłam w to, że potrafię dobrze wybrać. Wiem, jak to potem wkurza, jeśli się podejmie złą decyzję, przynajmniej ja tak mam, że co spojrzę na tę źle wybraną rzecz, to przewraca mi się w żołądku :)

 

Maju - dzięki za tę opinię, bo u Ciebie na zdjęciach wydają mi się po prostu ciemnoszare, w sklepie miałam wrażenie, że grafitowe. Jestem bliska decyzji na TAK. Mój mąż przytakuje każdemu mojemu wyborowi... Co prawda odrzuciłby Affrony ze względu na ich 3.klasę ścieralności. Areny mają 5 lub jeszcze więcej. Ale też stwierdził, że może z Arenami będzie zbyt mdło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na razie mam tylko jakiś stay projekt małej łazienki w kilku wersjach, ale może coś będzie widać. To takie wystające białe to komin, prostopadle do niego ma być zabudowa geberitu, czyli wc pomiędzy kominem a prysznicem:

 

http://lh6.ggpht.com/_PeEOBxPQJMY/TOPGP8KfYrI/AAAAAAAAE0A/G0xgTpZSY3E/s800/projekty%20%C5%82azienki%20ma%C5%82ej1.jpg

 

http://lh5.ggpht.com/_PeEOBxPQJMY/TOPGUMKpzXI/AAAAAAAAE0E/X8vhGnNzQrI/s800/projekty%20%C5%82azienki%20ma%C5%82ej2.jpg

 

Mało miejsca... Komiks po lewej stronie od wejścia, obok prysznica. Jesli codzi o sam prysznic,to ma być składana kabina, kwadratowa lub okrągła. Prysznic ma być używany sporadycznie i tylko wtedy będzie zajmował miejsce w łazience, złożony będzie przylegał do ścian. Myślę, że na tak małej powierzchni trzeba zminimalizować faktury, wzory, więc płytki i dekor pod prysznicem to chyba nie jest dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, wydaje mi sie ze mokre kafle wszczedzie sa te same i nie jest to zalezne czy polpoler czy mat..na mokrych orla zawsze mozna wywinac. Moze zapytaj sie uzytkownikow prysznicy bez brodzikow na forum wnetrza o ich doswiadczenie z kaflami na podlodze? Ja mam brodzik, wiec nie wiem...w brodziku tez mozna kozla wywinac jak jest mokry....ale to chyba taka wlasciwosc mokrych powierzchni, ze sa sliskie;)

 

Wklejam Ci zdjecia z takiej kabiny, ktora uzywalismy w Danii w tym roku...cale szczescie tylko na jedna noc:

 

DSC00522..jpg

 

DSC00523..jpg

 

DSC00525..jpg

 

DSC00524..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D

eeee nieeeee...moze bardziej przy wybieraniu kabiny sprawdzaj wytrzymalosc i jakosc tych miejsc w drzwiach...jak jakies delikatne to po prostu skresl z listy, bo moga wygladac podobnie w niedlugim czasie.;)

ogolnie to domek byl fajny i bardzo czysty...ciagle pachnacy farba swierzo po malowaniu....tylko ta kabina...no i kolor na scianie w lazience nie byl pomocny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...