Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

okna ze szprosami czy bez?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
my mamy szprosy i żałuje że je mam, mielibyśmy taki ładny widok z tarasu a teraz mamy kraty w oknach i moim zdaniem byłoby o wiele jaśniej gdyby nie te pie*** szprosy, ale teraz już za późno :-? i musze je polubić

 

Jakiś czas temu też podobały mi się szprosy. Obecnie odwrót o 180 stop. Podzielam zdanie dziama , że szprosy psują widok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca jest tak, to zależy kto co lubi mi panoramiczne okna kojarzą się z oknem wystawowym w sklepie. Grunt to nie przesadzić z tymi szprosami, ja ze swoich jestem zadowolona i cieszę się że się na nie zdecydowałam...parę rzeczy w domu bym zmieniła ale na pewno nie szprosy.

 

U mnie są takie

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14122/IMGP2464cc~0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych szprosów. To wątek w sondażach i moje zdanie jest zdecydowanie na nie. Ale ja po prostu czuję wewnętrzny sprzeciw, kiedy myslałam o szprosach. I własnie tak podejmowałam wiele decyzji dotyczących wykończenia. Jak pomysł budził we mnie sprzeciw, to zdecydowanie mówiłam majstrom (albo innym ulepszaczom proponującym świetne rozwiązania) - NIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak oceniacie podział szprosów w tym domku?? i czy w ogóle one tam pasują. Buduję taki sam dom i zastanawiam sie czy wstawiac okna w kolorze zlotego dębu z identycznym podzialem szprosów czy innym czy w ogole bez. sama juz się gubię...:/

http://www.nzaw.pl/images_nier/domy/5_d0_2009/big_6.jpg[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak oceniacie podział szprosów w tym domku?? i czy w ogóle one tam pasują. Buduję taki sam dom i zastanawiam sie czy wstawiac okna w kolorze zlotego dębu z identycznym podzialem szprosów czy innym czy w ogole bez. sama juz się gubię...:/

http://www.nzaw.pl/images_nier/domy/5_d0_2009/big_6.jpg[/img]

 

Foto się nie otwiera .

 

A odnosnie szprosów - zdecydowanie tak - oczywiście nie do każdego stylu budynku szprosy pasują - ale nam bardzo się podobają i takież mamy - u nas szprosy drewniane - nakładane .

 

U nas podział - w oknach na 6 pól , w drzwiach tarasowych/balkonowych i duzych oknach w wykuszach na 8 pól .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jest to rzecz gustu, zasobności portfela - podrażają znacznie całość kosztu okna - i wymogów konserwatora zabytków.

 

Należy także pamietać, że okna ze szprosami, wymagają więcej czasu, by je otrzymać z fabryki.

 

Czasami - dużo więcej czasu.

 

Pozdrawiam.

 

Krawczyk - szukałeś dobrych producentów okien? Szukaj dalej, bo wcale nie znalazłeś.

Niby dlaczego okna ze szprosami mają być dłużej robione? O ile dłużej? 2 dni?

Sorry, ale wprowadzasz ludzi w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet za firmy z którymi współpracuję nie dam ręki.

Ale to o czym piszesz nie jest zasadą a co najwyżej wyjątkiem.

Jak dla mnie zaprezentowałeś wiedzę, która nie ma potwierdzenia w realiach rynkowych.

 

Krawczyk - przestań mnie straszyć w różnych postach - masz coś do mnie - napisz wprost a nie stosujesz metodę hakową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a któż Ciebie straszy? masz jakieś omamy?

 

Celowo wpisujesz taki post, by zaprokjektować na moderatorach negatywną wizję mojej osoby, takie zagrywki zostaw dla swoich kolegów.

 

Mam nadzieję, że dobrze się zrozumieliśmy.

 

Dwa razy powtarzać nie lubię.

Nie odpisuj i zapomnij o mnie.

 

Wiem, że się boisz konkurencji bo robisz u Urzędowskiego a nie dość, że mazurskafabryka ma lepsze okna to jeszcze taniej.

 

To Twój problem a nie mój, zresztą, możesz zmienić fabrykę na w/w lepszą.

 

Żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a któż Ciebie straszy? masz jakieś omamy?

Napisałeś wczoraj

Finlandia, nie denerwuj się, choćby z tego względu, że właśnie, dla Ciebie, nie zaatakowałem Twojej firmy...

 

- a jest o czym pisać... oj jest!

 

W jednym masz rację - mam negatywną ocenę Twojej osoby. Na oknonecie upomniał Cię Moderator, więc przeniosłeś się na inne forum, ale jak pamiętam to w ubiegły roku tu też Moderator wykasował Twoją reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być bardzo bezczelnym, by napisać o kimś , że napisał coś , co zostało uznane za reklamę i było skasowane, podczas, gdy:

 

Na forum jak byk widnieją posty w stulu URZĘDOWSKI - jawna reklama i kryptoreklama - i gdy sie pracuje dla urzędowskiego, tak jak finlandia.

 

Takie firmy jak w/w sa tolerowane bo płacą w branży za reklamę i dlatego ich ludzie mają "inne regulaminy" na forach branżowych.

 

omijałbym szerokim łukiem tego typu "ucziwych sprzedawców" - a gdyby mnie zaczepili , odpisałbym: czy za waszym transportem z oknami, nadal jeżdżą ekipy remonotowo naprawcze?

 

i po nachalnym kłamczuszku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być bardzo bezczelnym, by napisać o kimś , że napisał coś , co zostało uznane za reklamę i było skasowane, podczas, gdy:

 

Na forum jak byk widnieją posty w stulu URZĘDOWSKI - jawna reklama i kryptoreklama - i gdy sie pracuje dla urzędowskiego, tak jak finlandia.

 

Takie firmy jak w/w sa tolerowane bo płacą w branży za reklamę i dlatego ich ludzie mają "inne regulaminy" na forach branżowych.

 

omijałbym szerokim łukiem tego typu "ucziwych sprzedawców" - a gdyby mnie zaczepili , odpisałbym: czy za waszym transportem z oknami, nadal jeżdżą ekipy remonotowo naprawcze?

 

i po nachalnym kłamczuszku :-)

Masz na myśli siebie?

Około rok temu mialeś wpis (Nie pamiętam - nick lub tekst pod postami) - który został zmoderowany.

Nie pracuję dla Urzędowskiego (już od bardzo dawna)- mam własną, niezlaeżną działalność - co widać po mojej stronie.

Reklamy Urzędowskiego w Muratorze nie pamiętam od lat.

O transporcie - jesteś w totalnym błędzie.

I ostatnie - proszę byś ważył słowa, bo obrazy i fałszywych oskarżeń tolerował nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...