Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

...myjąc mopem podłogę, nie da się uniknąć nie dotykania ściany. W efekcie będzie ona przy podłodze po jakimś czasie brudna. Jak ją wtedy umyć ? Tylko mając cokół, listwę etc. można tego uniknąć...I nie chodzi tu wcale o to, jaki damy silikon...Zresztą temat dotyczy nie tylko łazienki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno dawno temu ludzie malowali takie coś farbą olejną i wychodziła ...lamperia. Teraz sie robi cokolik najcześciej z materiału jaki jest na podłodze bądź z listew przypodłogowych drewnianych , drewnopodobnych lub plastikowych ew. .... można zastawić mebelkami :wink: 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
.
Zastanawiam się czy po ułożeniu płytek podłogowych połozyc listwy wykonczeniowe( czy jak tam się mówi) tam gdzie bedą meble

 

Ja nie montowałem ,montowałem tylko tam gdzie je widać

 

 

 

 

,

bo bedzie przeszkadzac przy ustwainiu mebli.

 

Absolutnie nie ,szafki są odsunięte od sciany min 4 - 5 cm Zazwyczaj stoją na nóżkach które też są cofnięte od krawędzi szafki około 4 cm Czyli jak chcesz położyc listwy to nie ma problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.
Zastanawiam się czy po ułożeniu płytek podłogowych połozyc listwy wykonczeniowe( czy jak tam się mówi) tam gdzie bedą meble

 

Ja nie montowałem ,montowałem tylko tam gdzie je widać

 

 

 

 

,

bo bedzie przeszkadzac przy ustwainiu mebli.

 

Absolutnie nie ,szafki są odsunięte od sciany min 4 - 5 cm Zazwyczaj stoją na nóżkach które też są cofnięte od krawędzi szafki około 4 cm Czyli jak chcesz położyc listwy to nie ma problemu...

 

Pytanie tylko, po co? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...