Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

BOB BUDOWNICZY


lola

Recommended Posts

Nie wiem jak inni, ale ja strasznie ucieszyłam się z Boba. A mój 4 letni synek to mało zapasci nie dostał. Wiem,że cześć forumowiczów moze tego nie zrozumieć, ale to jest taka bajak TOP - zwłaszcza dla małych chłopców majsterkowiczów. W przedszkolu u mojego synka, kazdy chłopczyk chciałby mieć jakąś zabaweczkę- maszyne z Boba. Notabene nieźle kosztują. Oryginalny walec lub dźwig jest po około 100 zł.

W kazdym bądź razie moje dziecko strasznie utozsamia sie z tym Bobem, zwłaszcza gdy znajdziemy się z nim na naszej budowie.

Dziekuje za płytke. Jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie sprawdzałem co jest na płytce, ale znając miłość mojego wnuka do Boba - super sprawa.

Dziękuję w imieniu Jurka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój mały wczoraj nie dał się oderwać od komputera. Kolejny fan Boba budowniczego....Pomysł na płytkę świetny dla młodych budowniczych, z pewnością bardziej do wykorzystania niż płyta z kolejnymi projektami gotowymi...

Podziękowania dla Redakcji w imieniu Małych budowniczych. nasze dzieci też uczestniczą emocjonalnie w naszych budowach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj kupiłem sobie Muratora w realu (M1) w Czeladzi. Płytki dostaje się w depozycie i jakie było moje zdziwienie gdy dostałem płytkę z reklamą PSB. Musiałem stracić pół godziny aby w końcu obsługa sklepu mogła wysłuchać o co mi chodzi. Stwierdzili że jak mi się płytka nie podoba to mogę oddać czasopismo i zwrócą mi pieniądze. Oddałem ale strasznie mnie to wkurzyło. Czy ludzie myślą że wszyscy muszą poświęcać swój czas na domaganie się tego za co zapłacili? Szkoda gadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój Mały 3-latek również ucieszył się bardzo :-) siedział przez komputerem a ja w spokojności mogłam przejrzeć "muratora"....no nie do końca w spokojności bo zawiesił się z 3 razy w ciągu pół godziny :x

czy to wadliwa płytka czy mój komputer szwankuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...