Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

BOB BUDOWNICZY


lola

Recommended Posts

A ja swojemu jeszcze Boba nie pokazałem.... Boję się , że jak się do niego dorwie, to koniec mojego dostępu do kompa. Wolę, kiedy siedzi i kombinuje maszynki z Lego Technics (ma 3,5roku).

Szkoda tylko, że gierka zmienia trwale rozdzielczość monitora, nie daje się przerwać lub zminimalizować i w dodatku trwale zmienia konfigurację systemu (powrót "palpacyjny").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przez chwilę problem żeby uruchomic go pod XP (krzyczał o jakies kodeki i straszliwie się wieszał), ale teraz już działa. Nie dopuściłem dzieciaka do kompa - sam spędziłem wieczór z Bobem. Chyba nie jestem dobrym ojcem...

Kurcze! Dziś się poprawię!

ja też ię przyznaję ... grałam :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

My też mamy problem z "BOBEM" ( tzn ja i mój syn) podczas próby rozpoczęcia budowy mostu program przestaje działać i wraca do WINDOWSA. (2000)

Zwiększyłem pamięć (384) , załadowałem najnowsze sterowniki do grafiki i ...... nic.

Jezeli macie jakieś pomysły to prosimy o pomoc. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem, dlaczego u mnie BOB nie działa prawidłowo, a ściślej, nie działa prawidłowo na tym komputerze, co mam WINDOWS 2000. Bo na WINDOWS 98 i Me działa dobrze. I TU JAK SIE WYDAJE JEST PIES POGRZEBANY. Na płycie, niestety to nie jest napisane, a wydaje się oczywiste, że jak na 98 działa to i na 2000 powinno. A tu guzik. Ktoś mi sprawdził u źródła BOB-a i tam jest wprost powiedziane, że gra BOB nie chodzi na W 2000. Mówię szkoda, w imieniu wszystkich dzieci, które mają w komputerze Windows 2000 :cry: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...