Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Podświetlane schody?


vilemo

Podświetlane schody?  

98 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podświetlane schody?

    • mam/zamierzam miec
    • nie, nie mam i nie bede miec
    • caly czas sie jeszcze zastanawiam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 123
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja w ogole nie bralam pod uwage, a teraz sie troche lamie ;)

 

nie za bardzo pasuja mi do wizji mojego wnetrza a z II strony pewnie pieknie wygladaja tak oswietlone schody.

 

A moze po prostu na polpietrze postawie sobie w kacie taka latarenke ze swieczka i tez bedzie pieknie 8)

http://i677.photobucket.com/albums/vv132/shabby_chic/L001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas są zamontowane i uzywamy je codziennie :D przydaja się zwłaszcza w nocy kiedy potrzeba zejsc na doł to niewłaczam mocnej lampy i przy okazji oslepiam sie tylko włączam ledy które dają delikatne światło ..pozatym wieczorem dają ładny klimacik moim zdaniem bardzo potrzebna rzecz....oczywiscie można się bez tego obejść ....pytanie tylko po co 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ledy zainstalowane w ścianie przy schodach. Światełka są rozstawione co drugi schodek. Mam je ze względu na dzieci i ich ewentulane wędrówki w nocy do wc.

 

To tak jak ja , bezpieczeństwo dzieci było głównym argumentem, ale strona estetyczna to też plus 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te swiatelka sa potrzebne ale nie niezbedne :) Ja mam. Sa sterowane czujnikiem zmierzchowym i sa podlaczone do centralnego UPSa w domu (bo najbardziej potrzbene sa gdy nie ma pradu)

Jeszcze w kwestii cent powyzszych "swiatelek", moim zdaniem nie sa warte swojej ceny (ile moze kosztowac troche plexy i dioda led?) i producenci wykorzystuja "mode"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ostro zastanawiałam się jak wyglądają schody "luzem". Trochę mnie zaskoczyłaś, bo całkiem nieźle kupy się trzymają :wink:

czarny humor :o ------->mój ulubiony :wink:

U mnie wystają kable ze ściany, ale elektrycy nie dali puszek, mam nadzieję, że mimo wszystko uda nam się schować te światełka w ścianie. Była już taka jedna, która mawiała "pomyślę o tym jutro" :roll: A w sumie po co światełka nad schodami? wystarczy kask górniczy sobie sprawić i będzie dwa w jednym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ostro zastanawiałam się jak wyglądają schody "luzem". Trochę mnie zaskoczyłaś, bo całkiem nieźle kupy się trzymają :wink:

czarny humor :o ------->mój ulubiony :wink:

U mnie wystają kable ze ściany, ale elektrycy nie dali puszek, mam nadzieję, że mimo wszystko uda nam się schować te światełka w ścianie. Była już taka jedna, która mawiała "pomyślę o tym jutro" :roll: A w sumie po co światełka nad schodami? wystarczy kask górniczy sobie sprawić i będzie dwa w jednym...

 

Już szukam znajomego górnika :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich schodach były trzy możliwości zastosowania oświetlenia LED:

- w stopniach,

- w fugach płytek,

- węże Llexline.

 

Jeśli sterowanie to połączenie zmierzchówki z czasówką i na wspólnym obwodzie można jeszcze podświetlenie domu z zewnątrz, numer domu... Światło między 23 a 5 rano jest zbędne w 99% przypadków typowego mieszkańca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich schodach były trzy możliwości zastosowania oświetlenia LED:

- w stopniach,

- w fugach płytek,

- węże Llexline.

 

Jeśli sterowanie to połączenie zmierzchówki z czasówką i na wspólnym obwodzie można jeszcze podświetlenie domu z zewnątrz, numer domu... Światło między 23 a 5 rano jest zbędne w 99% przypadków typowego mieszkańca.

 

Dzięki, ale już za późno na to :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...