Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Podświetlane schody?


vilemo

Podświetlane schody?  

98 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podświetlane schody?

    • mam/zamierzam miec
    • nie, nie mam i nie bede miec
    • caly czas sie jeszcze zastanawiam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 123
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
u nas koszt 6 swiatełek SKOFF to koszt ok 240 PLn, czujnik ruchu dostepny w marketach budowlanych to ok 60 PLN, do tego transformator i troche kabla, calosc max 400 PLN.

 

Dzięki za odp.

Ale sobie za te światełka liczą :o

 

Czyli - jak widac z fotki - macie 4 światełka na dole a na górze - za spocznikiem 2 światełka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobają takie lampki na ścianie ale nasze schody nie będą wylewane i nie wiem na jakiej wysokości będą stopnie. W związku z tym nie wiem na jakiej wysokości umieścić te lampki. :cry: Czy macie pomysł w jaki sposób i gdzie umieścić lampki oświetlające schody w takim przypadku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam schody podświetlane i górne światło, ale prawdę mówiąc używam tylko tych małych...ach klimacik fajny i praktyczne. GKacha nasze schody też nie były wylewane, ale z racji tego że mamy dom drewniany to Ci niestety nie pomogę, bo mój mąż jakoś to przeciągał...czy coś:oops:. Transformator 160 zł i 8x13zł oprawy + żarówki + kabel ...czyli ok 300zł (bez robocizny)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobają takie lampki na ścianie ale nasze schody nie będą wylewane i nie wiem na jakiej wysokości będą stopnie. W związku z tym nie wiem na jakiej wysokości umieścić te lampki. :cry: Czy macie pomysł w jaki sposób i gdzie umieścić lampki oświetlające schody w takim przypadku?

 

Też mam nie wylewane schody - ażurowe drewniane i są podświetlone. A odbyło się to tak, że stolarz, jak już miał dokładny projekt schodów po prostu narysował mi je na ścianie, dokładnie każdy stopień. Wtedy poprowadziliśmy instalację do oświetlenia. Trafione bezbłędnie :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas oświetlenie LED z czujka zmierzchową - jeszcze nie mieszkamy ale bajer jest niezły:)

http://images48.fotosik.pl/131/9a180a8a54ded3f0med.jpg

sto razy lepiej wygląda gdy jest ciemniej :D ale nie mam zdjęć

Też właśnie o czymś takim myślimy.

Bardzo nam się podoba !!

 

A może inni formułować mają zdjęcia oświetlenia swoich schodów i mogą wrzucić ??

Jakieś nowe inspiracje ... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, he, wesoło. (również z innych powodów, czasem nawet czarny humor się trafi :roll:

 

A do takich schodów to jak miałam zadać światełka :o

 

http://img410.imageshack.us/img410/1109/img1114.jpg

 

:cry:

 

na upartego można było zrobic w stopniach :wink:

 

A czy ktoś ma tak zrobione? Sprawdza się? I jak się wówczas prowadzi kable? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...