Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Podświetlane schody?


vilemo

Podświetlane schody?  

98 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podświetlane schody?

    • mam/zamierzam miec
    • nie, nie mam i nie bede miec
    • caly czas sie jeszcze zastanawiam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 123
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja dopiero co podłączyłem światła przy schodach i prezentują się świetnie. Zdjęć niestety na razie nie mam jak zrobić.

U nas akurat są lampy ledowe Kanlux'a z serii Goran o ile się nie mylę. Będzie aż reklamą śmierdziało, ale muszę przyznać że tak ładnej barwy ledów (ciepłej) jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas oświetlenie LED z czujka zmierzchową - jeszcze nie mieszkamy ale bajer jest niezły:)

http://images48.fotosik.pl/131/9a180a8a54ded3f0med.jpg

sto razy lepiej wygląda gdy jest ciemniej :D ale nie mam zdjęć

Też właśnie o czymś takim myślimy.

Bardzo nam się podoba !!

 

A może inni formułować mają zdjęcia oświetlenia swoich schodów i mogą wrzucić ??

Jakieś nowe inspiracje ... ??

 

ja tez mam na schodach rowniez z czujnikiem - fotki wkleje jak juz schody beda ladnie wykonczone :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas akurat są lampy ledowe Kanlux'a z serii Goran o ile się nie mylę. Będzie aż reklamą śmierdziało, ale muszę przyznać że tak ładnej barwy ledów (ciepłej) jeszcze nie widziałem.

 

Tylko w tych lampkach sa halogeniki a nie LED-y

 

Może ja do znawców elektryki nie należę, ale leda od halogernka jeszcze rozróżniam ;)

Te oprawy są w 2 wersjach. Albo halogen, albo power led :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musi sie kazdemu podobac Ma byc funkcjonalne i spelniac swoja role :-)

 

No ja tez mam watpliwosci estetyczne.

A jesli chodzi o role to jak rozumiem chodzi o bezpieczne oswietlenie stopni - zupelnie realizowalne jakims kinkietem itd.

 

U mnie kinkiet + lampka na gniazdko zabezpieczone UPS-em (juz wkrotce :-) )

 

Ale kazdy robi jak woli.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wioska przeszkadza to czemu wszyscy chcą mieszkać na wiosce właśnie......a nie w środku miasta gdzie wszystko jest super trendy i nie wioska................ .

 

Alesosochozi?

Jesli masz na mysli wyniki ankiety, to oczywiste jest, ze zwolennicy podswietlen beda w przewadze - sila rzeczy glownie oni wejda na taki watek, oddadza glos, itp, itd.

Jesli stworze watek "Czy kochacie zielone dachy"to tez okaze sie, ze kolor ten ankietowo wypada doskonale.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to rzeczywiscie troche wioska i tak samo jak poleczki z g-k na poczatku jest moda, a potem juz traci myszka, mimo to ja planuje bo mi sie to a. podoba, b. jest praktyczne, a jakbym sie miala tylko moda przejmowac to musialabym robic remont co 3 lata :lol:

 

Beda takie:

http://slvbyspotline.pl/imag/_L/L_0112801_01.jpg

http://slvbyspotline.pl/imag/_A/A_0112801_01.jpg

spotline fok led

 

Juz mi sie skoffy i curve framy opatrzyly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...