Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Podświetlane schody?


vilemo

Podświetlane schody?  

98 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podświetlane schody?

    • mam/zamierzam miec
    • nie, nie mam i nie bede miec
    • caly czas sie jeszcze zastanawiam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 123
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kwestia gustu i stylu, ktory sie preferuje. Do klasycznych wnetrz takie oswietlenie moze nie pasowac, do nowoczesnych jak najbardziej. Ale wioska bym tego nie nazwal.

 

Wszystko zależy co sie komu podoba, my będziemy mieć wnętrze nowoczesne ale podświetlanych schodów absolutnie nie ! również wydają mi sie tandetne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się Wam podoba to oki, ale mnie to i tak nie przekonuje :wink:

 

Myślę, że w temacie o podświetlanych schodach nie chodzi o to by kogokolwiek przekonać.

Mam podświetlane schody, mam w cholerę półeczek (podświetlonych o zgrozo) mam nawet na środku salony sztuczny słup z GK z półeczkami (tu zapomniałam o oświetleniu). U mnie wieś śpiewa i tańczy :)

 

Najśmieszniej, że to dokładnie tak, jak mi się podoba. I szczerze mówiąc nie interesuje mnie czy to modne czy passe. Tak chciałam, tak mam. W końcu to mój dom i fakt czy sie komuś podoba czy nie, nie ma dla mnie większego znaczenia.

 

A ten temat to akurat jest o podświetlanych schodach. Myślę, że należałoby założyć nowy temat o schodach nie podświetlanych i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odetchnąłem. Ściany szare - modnie. Meble w lakierze - modnie. Dobrze że mam 2 półeczki z GK i podświetlane schody, bo bym wyszedł na trędowatego :D

 

PS: To nie przytyk ;)

 

To tak jak ja ;)

Klatkę schodową mam ciemną, więc dla bezpieczeństwa swojego, ale przede wszystkim dziecka, ledowe lampki palą się praktycznei cały czas. Bardzo sobie to chwalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odetchnąłem. Ściany szare - modnie. Meble w lakierze - modnie. Dobrze że mam 2 półeczki z GK i podświetlane schody, bo bym wyszedł na trędowatego :D

 

PS: To nie przytyk ;)

 

To tak jak ja ;)

Klatkę schodową mam ciemną, więc dla bezpieczeństwa swojego, ale przede wszystkim dziecka, ledowe lampki palą się praktycznei cały czas. Bardzo sobie to chwalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się Wam podoba to oki, ale mnie to i tak nie przekonuje :wink:

 

Myślę, że w temacie o podświetlanych schodach nie chodzi o to by kogokolwiek przekonać.

Mam podświetlane schody, mam w cholerę półeczek (podświetlonych o zgrozo) mam nawet na środku salony sztuczny słup z GK z półeczkami (tu zapomniałam o oświetleniu). U mnie wieś śpiewa i tańczy :)

 

Najśmieszniej, że to dokładnie tak, jak mi się podoba. I szczerze mówiąc nie interesuje mnie czy to modne czy passe. Tak chciałam, tak mam. W końcu to mój dom i fakt czy sie komuś podoba czy nie, nie ma dla mnie większego znaczenia.

 

A ten temat to akurat jest o podświetlanych schodach. Myślę, że należałoby założyć nowy temat o schodach nie podświetlanych i będzie git.

 

Oczywięcie,że każdy ma to co lubi i każdy we własnym domu może mieć co chce. Przecież ja nie powiedziałam nic co bym kierowała do Ciebie :wink:

Po prostu wyraziłam swoje zdanie - mogę co?

Ja mam też w swoim domu pewnie coś ( wiem co :D ) co innym się nie koniecznie podoba, ale tak ma być i tyle :lol:

Więc Tobie się takie światełka podobają, a dla mnie to "wioska" :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Tobie się takie światełka podobają, a dla mnie to "wioska" :D :wink:

Ja wciąż czekam na wątek "niepoświetlone schody". Oczywiście - masz własne zdanie i gratuluję. Tylko ten wątek właśnie o takich schodach - wioskowo podświetlonych. I można się tu takich spodziewać. I nikt nikogo nie przekonuje. Tylko tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam tych co są tacy wrażliwi, ale myślę , że to przez pogodę :wink:

Ja myślę, że nie przez pogodę. Po prostu to obraźliwe określenie. U mnie również na starcie dyskwalifikuje rozmówcę, nawet mimo to, że szanuję to iż ktoś może mieć odmienne zdanie. Oczekuję jednak że odmienne zdanie będzie wypowiedziane kulturalnie. Ot i wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...