Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

USZYJĘ roletę rzym.,firankę, zasłonę. Nie tylko Łódź.


Recommended Posts

Witam. Zajmuję się szyciem rolet rzymskich, ekranów, firanek, zasłon, obrusów, nakładek, jaśków, narzut, pościeli, prześcieradeł itp. Można zamówić usługę z dowolnego miejsca w kraju. Ustalam wszystkie szczegóły poprzez emaile lub telefonicznie. Nie boję się stwierdzić, że polecane przeze mnie usługi należą do jednych z najtańszych a zarazem najlepszych jakościowo. Wszystko szyję sama stąd moje ceny są konkurencyjne. Usługi polecam również restauracjom, hotelom, barom, pubom itp. Szyję z tkanin swoich oraz powierzonych. Zrealizuję każdy Twój projekt. Możliwość wystawienia f-ry Vat. W okolicach Łodzi dojazd, aranżacja oraz wycena gratis.

Posiadam w ofercie również wszelkiego rodzaju rolety jak i plisy podciągane zarówno do góry jak i jednocześnie opuszczane do dołu. Plisy mają 114 kolorów do wyboru. Na terenie Łodzi i w okolicach (przy dużym zamówieniu docieramy osobiście nawet w najdalszy teren Polski) dojazd, pomiar i wycena gratis.

 

Mój bezpośredni email:

[email protected]

tel. 509 079 496

Joanna.

Edytowane przez AsiaMariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Są bardzo ładne, zdjęcia tego nie odzwierciedlą, szczerze mówiąc bałam się że klienci mogą mieć za ciemno w domku ale sami wybrali taką tkaninę. Postapili odważnie i według mnie trafili w 10.

Generalnie rolety są bardzo wygodne, mały obszar tkaniny do prasowania, można prać w pralce po uprzednim wyciągnięciu wszystkich dodatków, bardzo łatwe w montażu, a przede wszystkim praktyczne i eleganckie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam.

Wycenę zawsze podaję po otrzymaniu wymiarów.

Jeśli chodzi o rolety to każdy cm ma znaczenie i wpływ na kosztorys.

Proszę zapytania kierować na: [email protected]

Jeśli klient jest z okolic Łodzi to sama wykonuję pomiary. W przypadku kiedy taka opcja nie jest możliwa, to po krótkiej rozmowie telefonicznej klient doskonale wie, na co zwrócić uwagę przy pomiarach i gdzie ostatecznie zamontować taką roletę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
  • 4 months później...

Witam!

 

Mam pomysł na zasłonę w moim pokoju, jednak nie wiem czy jej uszycie jest wykonalne :).

Chciałabym zamówić zasłonę z materiału nieprześwitującego, która podobnie do rolet weneckich zwijałaby się do góry. Jednakże chciałabym, aby zasłona ta była przyczepiana na żabki. Nie wiem czy tak się da i stąd moje pytanie: czy byliby Państwo w stanie uszyć coś takiego? Czy to jest w ogóle możliwe :D ?

 

Z góry dziękuje za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

 

Krysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 year później...
  • 3 weeks później...
  • 2 months później...
  • 3 weeks później...
  • 3 months później...
  • 8 months później...
  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...