Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy ktoś malował "Perłą Północy" MAGNATA?


inka.i

Recommended Posts

Mam dylemat "jasny beż? Duluxa czy Perła Północy. Bardzo chciałabym uzyskać kolor beżowy BEZ żółtego odcienia, taki neutralny.

Czy ktoś z Was miał jakieś doświadczenia z tym kolorami?

Na próbkach wyglądają bardzo podobnie, "Perła jest chyba cieplejsza. Tylko czy aby nie żółtawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam- w duluxie "jasny beż" ani śladu żółci. To raczej chłodny ocień beżu. Bardzo piękny i elegancki. Magnata widziałam tylko na próbniku, więc trudno mi się wypowiadać.

 

i ja potwierdzam, malowałam jasnym bezem duluxa i jestem bardzo zadowolona z efektu koncowego: chłodny, elegancki kolorek :D

bez odcieni zółtych czy rózowych, tak czestych w beżach.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat "jasny beż? Duluxa czy Perła Północy. Bardzo chciałabym uzyskać kolor beżowy BEZ żółtego odcienia, taki neutralny.

Czy ktoś z Was miał jakieś doświadczenia z tym kolorami?

Na próbkach wyglądają bardzo podobnie, "Perła jest chyba cieplejsza. Tylko czy aby nie żółtawa?

 

 

Przedpokój mam pomalowany dwukrotnie Perłą Północy, natomiast sypialnię Jasnym Beżem i mogę się wypowiedzieć ;) Perła jest zdecydowanie cieplejsza niż jasny beż. Nie ma powstawianych jeszcze drzwi wewnętrznych i na przedpokoju odbijają się kolory z innych pomieszczeń i muszę przyznać, że miejscami jakby przebijał róż. A może to tylko złudzenie, mnie i tak się ten kolor bardzo podoba i drugi raz pomalowałabym tak samo.

Co do wydajności to mój malarz bardzo Magnata zachwala, zdecydowanie lepiej się mu nim maluje aniżeli Duluxem. Z inymi farbami nie miałam do czynienia więc się nie wypowiadam.

 

 

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnat mało wydajny? Hm.. to która farba jest wydajniejsza od magnata ? Ludzi zdziwieni, że ja takimi ilościami maluje.. tzn chodzi im o to, że mało farby zużyłam..

np. Tikurilla,Beckers 8)

Oczywiście dyskutuję tylko o tych którymi malowałam

 

Hihi akurat na te, to mnie nei było stać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnat mało wydajny? Hm.. to która farba jest wydajniejsza od magnata ? Ludzi zdziwieni, że ja takimi ilościami maluje.. tzn chodzi im o to, że mało farby zużyłam..

np. Tikurilla,Beckers 8)

Oczywiście dyskutuję tylko o tych którymi malowałam

 

Hihi akurat na te, to mnie nei było stać :wink:

2,5l- Beckersa 59zł, a Magnat 2,5l 55zł-tyle ja tyle płaciłam 8)

A zmieniam farby po to aby przetestować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
Właśnie maluję sypialnię perłą północy.kolor chłodny i napewno daleko mu do odcieni związnych z żółtym.Jak będzie koniec napewno wkleję zdjęcia.może komuś pomogę bo sama mam dość tych malarskich dylematów.Tylko ja teraz mam problem z dodatkami żeby ocieplić wnętrze w końcu to sypialnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...