Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klamki do drzwi wewnetrznych


Monika  Seba

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 85
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A co sądzicie o takiej klamce: http://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta/produkt/239/beta-klamki-z-kwadratowym-szyldem-patyna.html Cena ok 40 zł. Może ktoś ma i podzieli się opinią.

 

 

Zastanawiamy się własnie nad takimi samymi klamkami tylko w "srebrze"...Ktoś może posiada i może sie wypowiedzieć na ich temat?

Szukałam w sklepach, zeby dotknąc i zobaczyc jak "lezy w rece", ale te klamki dostepne sa chyba tylko w necie :(

A co do samych kanciastych klamek - nam kompletnie nie przeszkadza kwadratowy kształt w ręku i nie czujemy dyskomfortu. To juz chyba rzecz gustu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą klamek w domu, te stare już swoje przeszły, wygląd też mają nieciekawy.

W związku z tym rozglądam się trochę po necie. Bardzo podoba mi się klamka JARO- czy ktoś z Was takowe użytkuje? Co o nich sądzicie? Wygodne są? Nie ma z nimi problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o takiej klamce: http://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta/produkt/239/beta-klamki-z-kwadratowym-szyldem-patyna.html Cena ok 40 zł. Może ktoś ma i podzieli się opinią.

 

Zastanawiamy się własnie nad takimi samymi klamkami tylko w "srebrze"...Ktoś może posiada i może sie wypowiedzieć na ich temat?

Szukałam w sklepach, zeby dotknąc i zobaczyc jak "lezy w rece", ale te klamki dostepne sa chyba tylko w necie :(

A co do samych kanciastych klamek - nam kompletnie nie przeszkadza kwadratowy kształt w ręku i nie czujemy dyskomfortu. To juz chyba rzecz gustu :-)

 

My mamy dość podobne klamki. Długo ich szukaliśmy bo nie dość, że musiały być kwadratowe (w domu styl kanciasty :wink:), pasujące do drzwi i ogólnie do stylu mieszkania, to jeszcze właśnie musiały dobrze leżeć w ręce i musiały być w kolorze srebrnym satynowanym (w domu nie ma chromu :wink:). Udało się znaleźć :D

Zaraz zrobię fotkę i pokażę jakie dokładnie mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mynia_pynia - popracuj nad wyobraźnią :wink:

Ja swoich klamek ani razu nie pucowałam, zwyczajnie raz na jakiś czas przecieram je wilgotną ścierką. Czy kwadratowe czy owalne to i tak trzeba o nie dbać (w sensie - raz na czas je przetrzeć). Ja mam satynowe więc może dlatego nie widać żeby osiadał na nich kurz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi powie jak dobiera się kolor klamki? Gdzieś wyczytałam, że powinny mieć taki kolor jak zawiasy. Nigdy bym na to nie wpadła. Prawda to? Teraz w mieszkaniu mam białe drzwi, jak kupowałam.zwracałam uwagę tylko na kształt a nie kolor. A teraz mam problem. w nowym domu będę miała w okleinie złoty dąb ryfla, to jaki kolor klamki powinnam wybrać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koloru klamek - de gustibus... itp.

 

Wygląda na to, że mój wybór kolorystyczny będzie dość kontrowersyjny, patrząc na popularne standardy, bo ciągnie mnie do miedzi. Tymczasem miedź miedzi nierówna - mam część ścian "miedzianych" w holu i jest to, praktycznie mówiąc, metalizowany pomarańczowy. Tymczasem klamki nazywane "miedzianymi" są różowawe. Ale też mi się podobają.

Jeśli się na nie zdecyduję, to obok siebie będę mieć "miedź różową" i "miedź pomarańczową"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczką klamek JARO z kwadratowym szyldem i jestem bardzo zadowolona! Są wygodne, ładnie wyglądają i cena jest dość przystępna. Sama kupowalam w sieci marketów DDD. Był mały problem z zamowieniem, bo klamki miały być w 3 dni a dojechały po 3 tygodniach, ale warto było czekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi powie jak dobiera się kolor klamki? Gdzieś wyczytałam, że powinny mieć taki kolor jak zawiasy. Nigdy bym na to nie wpadła. Prawda to? Teraz w mieszkaniu mam białe drzwi, jak kupowałam.zwracałam uwagę tylko na kształt a nie kolor. A teraz mam problem. w nowym domu będę miała w okleinie złoty dąb ryfla, to jaki kolor klamki powinnam wybrać?

 

Jeśli chcesz zmienić kolor zawiasów, to kupujesz takie nakładki (są w różnych kolorach) w Castoramie lub w w firmie sprzedającej drzwi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli chcesz zmienić kolor zawiasów, to kupujesz takie nakładki (są w różnych kolorach) w Castoramie lub w w firmie sprzedającej drzwi :wink:

 

Ciekawe czy są miedziane :roll: ...

 

Moja Większa Połowa, która je kupaowła, mówi, że miedziane też były :D

 

Tylko są 2 rozmiary tych nakładek (stosownie do rozmiarów zawiasów) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...