Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klamki do drzwi wewnetrznych


Monika  Seba

Recommended Posts

Jaką macie albo jaką byście dali klamkę do białych drzwi wewnętrznych. Chodzi mi o to czy satynową czy chromową?

Drzwi są w typie nowoczesnym (drewniane malowane z 5 wąskimi szybkami mlecznymi, bezprzylgowe) i wnętrze też takie będzie. Ja chciałam klamki chromowe (bo takie będą m.in. baterie, uchwyty itd.), ale dziś usłyszałam, że lepiej będą wyglądać satynowe. No i mam dylemat... Może pomożecie mi go rozstrzygnąć :)

 

Witam,

 

Może zdjęcia pomogą Pani w wyborze rodzaju powierzchni klamki . Jest to ten sam typ klamek i ten sam model drzwi , także myślę , że już można będzie coś wywnioskować czy ciekawsze są satynowe czy w powierzchni chrom .

 

Pozdrawiam

 

Grzegorz

 

Doradca KOSTAR

ArteS0P3 (Kopiowanie).jpg

ArteDetal2_1.jpg

ArteS0P2Szczeg ół,.jpg

Arte.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

przecież nikt nie wie , jakie masz drzwi, bo zdjęć pomieszczenia z drzwiami nie wstawiłaś. Co najwyżej możesz pooglądać zdjęcia producenta drzwi - jakie klamki umieścił w materiałach reklamowych tego modelu.

Ja u siebie mam satynę.

 

Pomieszczenie jest na etapie gładzi, a drzwi się dopiero robią, więc nie mam jaki wstawić fotek. Producent drzwi pokazuje klamki takie z długim szyldem, to nie moja bajka.

Może to coś pomoże, drzwi będę mieć w tym fasonie tylko białe http://misiniec.pl/index.php?l=pl&s=drzwi&typ=wewnetrzne&model_nr=46

A klamki to myślałam, że może takie będą pasować (wersja stal chrom) https://www.google.pl/search?q=nowoczesna+klamka+kwadratowa+chrom&biw=1525&bih=680&noj=1&tbm=isch&imgil=SkB3dpkoBB2hAM%253A%253BRgo_U1QHDvMirM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.klamki-drzwiowe.pl%25252Foferta%25252Fprodukt%25252F719%25252Feuforia-klamki-z-kwadratowym-szyldem-chrom.html&source=iu&pf=m&fir=SkB3dpkoBB2hAM%253A%252CRgo_U1QHDvMirM%252C_&dpr=0.9&usg=__okXUJSyqEGJw6Y3BPGAXi2Y4ZLU%3D&ved=0ahUKEwiZ8NbChNnKAhVHvRoKHdsYAusQyjcIKQ&ei=8pqwVpmvOsf6atuxiNgO#imgrc=md-t_1LfaZkOZM%3A&usg=__okXUJSyqEGJw6Y3BPGAXi2Y4ZLU%3D

A baterie też masz satynowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years później...
Będzie, ale zapytaj sprzedawcę czy Ci ja zamontuje(i ew. za ile), bo dla mnie Metalbud to najtańsza chińszczyzna i nie dałbym na nią gwarancji.

W moim mieście w sklepach z dobrymi drzwiami dość często pojawiają się klamki Aprile i Corona, gdzie Corona to (jeśli się nie mylę) brand name firmy Metalbud. Ponoć klamki April i Corona mają podobną jakość, wykonane są ze stopu Zinal i pochodzą z Chin (jak wiele innych rzeczy). Niektóre są ładnie zaprojektowane. Co sądzicie o tych klamkach? Jeśli zdecydowanie polecacie innych producentów klamek do drzwi wewnętrznych, to których?

Edytowane przez neko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Z Aprile korzystam. Nie mam uwag. Dystrybuuje je firma Enger od zawsze stawiająca na jakość (kiedyś mieli Hoppe, potem Tupai i własne marki) a teraz stawiają na Aprile. Nie mam uwag do klamek.

Corony nie znam i nie myślę wprowadzać kolejnego katalogu. Nie wiem czyja to marka. Metal-budu nie lubię, bo serie które mi się zdarza montować dodawane do niektórych modeli drzwi Porta są całkiem warte swojej ceny (1zł) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...