Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No i fajnie, że jesteś, bo lubię do Ciebie zaglądać :)

 

Witaj Meganaaaaa!

 

Bardzo się cieszę:D.

 

Ostatnio jakoś brakuje mi czasu.

Kilka dni temu naodśnieżałam się jak głupia. Postanowiłam dokopać się do drewna, które jako pierwsze układałam, ale najdalej od domku (co było błędem). Postanowiłam poprzewozić ich na taczce.

Najpierw odśnieżanie, aby móc przejechać taczką, potem odkopwanie górki przykrytej śniegiem:D, a potem przewiozłam ciut, bo miałam całe plecy mokre i to co nawiozłam, starczyło na 2 dzionki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem , że was zasypało, albo co gorsza zamroziło.:o

 

Witaj Zbysiu!!!

 

Były dni, że faktycznie zasypało a tu 90 metrów do drogi gminnej, a ona nie zawsze odśnieżona rano. Do pracy kilka razy szłam na BUS -a.

 

Gorsza sytuacja zaś jest, jak nie mogę odpalić auta:bash: Stoi na zewnątrz, akumulator nowy, ale te mrozy dają się we znaki, to Disel, wieć ropa gęstnieje. Kupował Misiek świece nowe i raz odpali, raz go podgrzewamy aby odpalił, albo nie odpali, dopiero potem.

 

W tym roku jak wiesz, grzejemy w domku, wewnątrz piecem. Najpierw koza była, a potem większy ciut jak koza piec. Stoi w salonie w miejscu kominka, przyznam, że daje sobie radę ów piecyk z szamotem. Czasami przy większych mrozach, rozpalimy jeszcze w drugim - kózce, która stoi w pomieszczeniu gospodarczym.

Jest bardzo ciepło, fakt przyznam, że kurzy się okropnie. Stąd wstrzymalismy się z przyklejeniem tapety. Ale na sufit zamierzamy jeszcze przykleić tą z włókna szklanego.

Tym samym drewna ciut idzie na dwa piece. W nocy wstaje raz ja, raz Misiek, pali się w nich non stop. Spokojnie na zamknięciu wiekszy piec wytrzymuje 4 godziny, raz w nocy nie obudziłam się ani ja, ani Misiek, pobiegłam do pieca, a tam żar. Palimy samym drewnem, ale na noc i w nocy rzucamy takie wieksze kawałki drewna.

Jak mniej stopni mrozu, to kózka odpoczywa;)

Jest to zabawa podwójna, ale powoli i wsio budziet, byle do przodu. ;)

 

Zamarza tylko autko!:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:)! Ladna masz corcie, a koteczek to chlopiec? Jesli tak to kastrowalas go?

 

Witaj Magpie;)

 

Kot to kocurek - Kubuś.

 

Będąc u weterynarza spytałam go o kastrację kocurka, można już od 6 miesięcy, tak w lutym obliczałam, że najlepiej jak jego wykastrujemy. W końcu mieszka z nami w domku i niechce aby potem mi posikiwał np.w buty:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Święta Bożego Narodzenia

i Wigilijny wieczór upłyną Wam

w szczęściu i radości

przy staropolskich kolędach

i zapachu świerkowej gałązki.

Nowy Rok zaś niech przyniesie szczęście i pomyślność

 

Serdecznie pozdrawiam Magda.

 

http://www.przedszkole.tox.pl/images/mikolaj_gify_dodatki_org12.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://smyki.pl/domeny/smyki.pl/filipek2006r/upload/stajenka.jpg

 

Niech te radosne Święta będą dla Ciebie szczęśliwe,

niech przyniosą miłość, wiarę i nadzieję

oraz dużo, dużo dobrego, dla całej rodziny, w Nowym Roku,

 

życzy Zbigniew

http://www.emotka.pl/emotikony/swieta/88.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Świąt życzymy Wam :

- dużo kasy ( bo tego zawsze mało)

- uśmiechu ( bo człowiek zdrowszy jest )

- zdrowia ( bo wtedy ma się inne problemy)

- wypoczynku ( bo wypoczęty człowiek jest... patrz wyżej )

- dużo prezentów pod choinką ( bo miło patrzeć na roześmiane twarze bliskich)

- miłości ( bo z kochaną osobą łatwiej znieść wszystkie problemy.................. i w zimie jest o kogo ogrzać nogi :)

Małgośka i Michał :)

 

http://www.systemc.pl/domek/2010/12/swieta2.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znoszenie bombek i łańcuchów ze strychu, pierniczki, taka świąteczna atmosfera. Zazdraszczam, że już w swoim domku :)

A drożdżówką się poczęstuję, a co mi tam ;)

Pozdrawiam przedświątecznie.

 

Ktośku....

 

Nie zazdraszczaj, zobaczysz jak szybko zleci czas i u " SIEBIE" w nowym domku zasiądziecie :yes::D.

 

Czas szybko ucieka:)

 

Oczywiście z całego serducha mojego zyczę abyś zamieszkał jak najszybciej w swoim domku:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam ,że jedną z atrakcji Świąt w nowym "domku", będzie duża ,naturalna choinka.

 

Zbysiu...

 

Szczerze, to lubię naturalną choinkę -ten zapach, wygląd -boskiiiiiiiiiiiii, mam jednak w tym roku "swoją" 3 letną, sztuczną, tyż pikną:D. Bałam się, że w ogóle po choince będzie skakał mi nasz kocur, ale prócz gryzienia końcówek gałązek i ruszania łapą bombek, ściągania szyszek i kulania po całym salonie, jest OK:rotfl:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...