Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Kala:)

nu sama namalowałam tymi ręczusiami:)

A Maniek nawet teraz śpi na kolankach:) To taki przytulak mały:)

Wróciłam niedawno z jazdy na rowerze z Plutem, wybiegał się chociaz.

Pluto już jest spory, nie wiem, czy to on taki uparty, czy ta rasa tak ma:)

alez zdolniacha z Ciebie......

u nas odwrotnie............to mąz jest złota rączka;)

DZIS SZLIFUJE NASZE ŁÓZKO SYPIALNIANE:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alez zdolniacha z Ciebie......

u nas odwrotnie............to mąz jest złota rączka;)

DZIS SZLIFUJE NASZE ŁÓZKO SYPIALNIANE:)

 

Ja byłam zadowolona, bo szafa była zamówiona i łóżko. Myślę sobie, Misiek przyjedzie akurat sypialnia prawie gotowa:) Szafa jest - garderoba taka, wzięłam z brązowymi lustami, aby tak się nie rzucało. A łóżko dopiero zrobione i POTEM. Ale... nie darowałam i ... materac mi przywieziono.

 

U córki, ponieważ ona tzw. "kociara" namalowałam jej kota, tego samego dnia maznełam w salonie na bocznej ścianie takie drzewo, popatrzyłam na te rózne naklejki drzew, szablony i se wymysliłam swoje.

 

Kaluś Twój mężuś to faktycznie "Złota rączka":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
Nie martw się,nie długo mężuś Twój przyjedzie,idą święta i wszyscy już razem będziecie w domku.Sypialnia Ci ładna wyszła,może nowa sypialnia,nowy potomek he he.My też kupe roboty mieliśmy,a jaki bałagan był w domu,malowaliśmy,alę już koniec tej męki,tylko karnisze zostały i powiesić firany.Pogodę mamy super,ale brakuje śniegu szczególnie w święta będzie go brakowało:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witamy sasiadow ;DD

 

Wpadlismy na moment, dawno nas tutaj nie bylo a tu tyle zmian u Was! Wow

Gratulujemy, jak milo widziec tyle radosci!

Kiedy u nas tak bedzie ehhh.

Ale zbieg okolicznosci macie Dalmatynczyka, mysmy juz w tamtym roku byli ogladac ale pomyslelismy ze sie wstrzymamy jeszcze jeden rok do momentu az sie wprowadzimy. Takze moze bedzie tak ze i psy beda mialy blisko do siebie ;)

 

Jeszcze raz serdecznie Wam gratulujemy, zyczac wszystkiego co najpiekniejsze i najbardziej wymarzone w Nowym roku.

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm;)

 

Przede wszystkim DZIEKUJĘ ZA ŻYCZONKA I ... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W TYM 2012 ROKU :)

 

Misiek przyjechał tydzień przed świętami i zaczęło się:

a) zrobienie wejścia do kotłowni z salonu, cobym nie biegała dookoła

b) osadzanie drzwi wewnętrznych

c) Misiek obkleił kamieniem mi ścianę w salonie

d) zabezpieczyliśmy nasze pustaki, które przeznaczone są na budynek gosp.

e) Miśka( czyli ja:)) od nowa robiła porządki

f) moje panele dość ciemne - nu ładne są, ale... 1,5 butelki idzie wypastowania i... zaraz znowu to samo... maskara...

 

W Wigilię na szybkiego ubierałam choinkę a Misiek już działał w kuchni z potrawami... wsio na obrotach...

Nie zdażyliśmy wymalować salonu, który miał być otapetowany, teraz to już poczekam chyba do wiosny:)

 

robotki było... tylko śniegu nie było, ale może i dobrze, bo pocięliśmy nasze budowlane palety, a już sobie posezonowały:)

 

I tak... święta, święta i po świętach, zaraz połowa stycznia, potem luty i jakoś za szybko mi płynie czas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy sasiadow ;DD

 

Wpadlismy na moment, dawno nas tutaj nie bylo a tu tyle zmian u Was! Wow

Gratulujemy, jak milo widziec tyle radosci!

Kiedy u nas tak bedzie ehhh.

Ale zbieg okolicznosci macie Dalmatynczyka, mysmy juz w tamtym roku byli ogladac ale pomyslelismy ze sie wstrzymamy jeszcze jeden rok do momentu az sie wprowadzimy. Takze moze bedzie tak ze i psy beda mialy blisko do siebie ;)

 

Jeszcze raz serdecznie Wam gratulujemy, zyczac wszystkiego co najpiekniejsze i najbardziej wymarzone w Nowym roku.

 

Pozdrawiamy

 

Witam WAS serdecznie (sąsiadów zza rowu:))

Jedno co mogę napisać, to to, że potem to jakieś zboczenie zostaje u człeka budowlane - zboczenie budowlane, bo jak widzi nowe domki, bądź budujące się domki, to zerka coróż i obserwuje, dumając -o maja już ściany, o mają już więźbę, o jest już membrana i łaty, kontrłaty, o to odległośc pod dachówkę, o jest dachówka, o mają ocieplenie, hmm nie mały ten domek itp itd.

Tak samo ja spacerując z Plutem na drugą stronę rowu (żeby chłopak się wybiegał:)) obserwuję domki i WASZ także:) A czas szybko leci i tylko patrzeć, jak zawisną w oknach Waszych firany itp.

Dalmatyńczyka mam postrzelonego, jedyny minus to taki, że nie mamy ogrodzenia i smutno mi, że on nie może tak poszaleć jak chce, ale puszczam go gdy tylko mogę wolno, raz słucha, raz ucieka do kumpli:) Z drugiej strony mam więcej ruchu:) szybko uczą się Dalmatyńczyki, zdecydowanie rodzinne są, pomimo, że mam 2 koty, to musi któregoś poganiać dla zabawy, a i one same jego zaczepiają.

 

A psy miałyby b. blisko do siebie:)

Pozdrawiam i ja serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...